topografisch operator 5 O u 0 k_ O) O) <1> E 0) U) U) c 0) "D k_ 0) "5 E '5 QÉ tn c 0) 0 De afdeling Vastgoedinformatie maakt deel uit van de Dienst Ruimtelijke Ordening. De afdeling bestaat uit de onderafdelingen Landmeten, Systeembeheer, Grafische Informatie en Administratieve Informatie. Bij de onderafdeling Grafische Informatie is de functie vacant van: Functie-informatie. De afdeling Vastgoedinformatie heeft als taak een integraal Vastgoed systeem voor de gemeente Utrecht op te bouwen en bij te houden. De deelsystemen Topografie en Gebouwen zijn reeds operationeel. Een oriëntatie op de haalbaarheid van een Gemeentelijk Kadastraal Systeem is in volle gang, terwijl een heroriëntatie op onze marktpositie thans plaatsvindt. Het digitale deelsysteem "Topo grafie" wordt door topografische operators geactualiseerd. Dit geschiedt o.a. door ver werking van de metingen van de landmeters met het interactief grafisch systeem van de fa. 'Intergraph'. Functie-inhoud: Het voorbereiden van de aanwezige topografische gegevens, t.b.v. de actualisering van het digitaal topografisch bestand. Het onderhouden van het digitaal topografisch bestand. Het archiveren van de invoer- en registratiegegevens. Het vervaardigen van speciale produkten vanuit het digitaal topografisch bestand. Het voorbereiden en begeleiden van fotogrammetrische uitwerkingen. Het vervaardigen van de digitale verzamelkaart van leidingen. Salaris. Aanstelling afhankelijk van opleiding en ervaring in maximaal schaal 7 (maximumsalaris per maand f 3.641,- bruto). Functie-eisen: MTS-Landmeten. Kennis van, studerende voor of bereidheid tot het volgen van enige AMBI-modulen zoals II, HEI en HE2. Kennis van en ervaring met computergraphics, bij voorkeur met de Intergraph systemen. Ervaring in een soort gelijke functie. Selectie: Een medisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectieprocedure. Bijzonderheden: De gemeente Utrecht wil haar personeelsbestand een afspiegeling laten zijn van de Utrechtse bevolking. Daarom roept de gemeente Utrecht vooral vrouwen, personen die behoren tot de etnische groepen en mindervalide werkzoekenden op te solliciteren. Bij voldoende geschiktheid zal aan personen uit bovengenoemde doel groepen de voorkeur worden gegeven. De werving is zowel intern als extern gericht. Inlichtingen: U kunt inlichtingen inwinnen bij de heer E. Hoeboer, plv. Hoofd van de afdeling Vastgoedinformatie, tevens chef Grafische Informatie, tel. 030-919608. Sollicitaties voor 5 mei 1989 richten aan: Wnd. Hoofd Personeel en Organisatie van de Dienst Ruimtelijke Ordening, Postbus 8406, 3503 RK Utrecht, onder vermelding van "Sollicitatie Topografisch Operator" op de enveloppe. RO NGT GEODESIA 89 - 4 203

(NGT) Geodesia | 1989 | | pagina 43