r Meetspecialist m/v Leotech Landmeetkundige v/m LEOTECH B.V. HTS'er Geodesie gemeente apeldoorn voor het bureau Gegevensinwinning De organisatie De functie De eisen Het salaris Overigens Pu S)S)S)3li te Franeker, welke zich als zelfstandige dochter van Koninklijke Emballage Industrie Van Leer B.V. bezig houdt met: Export van produktiemachines voor papierpulprodukten Het verrichten van positiemetingen in grote produktiemachines met behulp van optische meetapparatuur (Fast Measu ring Systems) zoekt ten behoeve van de afdeling „Fast Measuring Systems" een Deze meetspecialist is teamleider van het hoofdmeetteam en geeft vaktechnisch leiding aan de overige F.M. teams. Hij onderhoudt commerciële en technische contacten met functionarissen dan wel adviseurs van potentiële opdrachtgevers. Zijn werkterrein is geheel West-Europa. Andere aspecten van deze functie zijn o.a.: adviseren van relaties m.b.t. voorberei dingen en meetduur het op peil houden van de huidige meet methode alsmede het ontwikkelen van nieuwe systemen het opleiden van toekomstige teamleden het verzamelen en vastleggen van alle relevante gegevens bij nieuwe opdracht gevers. Wij zoeken een met belangstelling voor werktuigbouw en electronica, met ervaring als project/team leider bij technische projecten. De functie vereist de bereidheid tot veel reizen en werken op afwijkende uren en tijden. Kennis van de moderne talen wordt verlangd. Leeftijdsindicatie 35 jaar. Een psycholo gisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. 'Wij bieden een interessante, afwisselende functie met volop mogelijkheden tot ont plooiing. Nadere informatie kan desgewenst telefo nisch worden verkregen bij de heer W. J. H. Kerkhofs. Schriftelijke reacties met relevante informatie binnen 2 weken na verschijnen van dit blad te zenden aan: Personeelszaken Leotech Postbus 5 8800 AA Franeker Telefoon 05170 - 2841 i.V. Apeldoorn, stad vol bedrijvigheid. Dynamiek in dienstverlening en industrie. Ruim 147.000 inwoners. Centraal in het Veluwegroen. Midden in Nederland. Volop ruimte om te leven, te wonen en te werken. Apeldoorn, een stad met een moderne gemeentelijke organisatie. Met ruim 1500 medewerkers. Open, flexibel, doelmatig en publieksgericht. De sector Stadsontwikkeling van de gemeente Apeldoorn is werkzaam op het gebied van de inrichting, beheer van de ge bouwde omgeving en openbare voorzieningen, het gebruik van gebouwen en opstallen en de voorziening van werk- en woonruimte voor de ingezetenen. Zij bestaat uit de diensten Economische Zaken en Vastgoed, Wegen Verkeer en CAI, Wonen en Ruimtelijk Beheer. Deze diensten worden ondersteund door de stafeenheden Perso neel, Bedrijfsbeheer en Secretariaat. Binnen de sector werken 450 medewerk(st)ers. Voor de afdeling Vastgoedinformatie wordt gezocht naar een opnemer voor de buitendienst. De landmeetkundige zal in hoofzaak worden belast met: - het verrichten van metingen op tachymetrische wijze - het verrichten van waterpassingen en het uitzetten van ci vieltechnische werken - het verrichten van topografische metingen tijdens de na- verkenning van fotogrammetrisch, vervaardigde kaartbla- den d.m.v. de conventionele meetmethode - het verzorgen van de juiste codering van objecten tijdens de tachymetrische metingen. Van de kandidaten wordt o.m. verwacht: - een opleiding op M.T.S. of vergelijkbaar niveau, richting Landmeten - kennis van tachymetrische meettechnieken - belangstelling voor het werken met moderne automatise ringshulpmiddelen, zoals electronische veldboeken en' CAD/CAM apparatuur. Het salaris in deze functie bedraagt maximaal f 3.307,- per maand, schaal 6. - gaat bij gelijke geschiktheid de voorkeur van de gemeente uit naar een vrouw - kan - gelet op de aard van de functie - een psychologisch onderzoek deel uitmaken van de selectieprocedure - dienen sollicitaties uiterlijk binnen 14 dagen ontvangen te zijn door het hoofd van de stafeenheid Personeel,* postbus 9033, 7300 ES Apeldoorn, met vermelding van vacature nummer SO/8902 op brief en envelop - is meer informatie over deze functie verkrijgbaar bij de heer J. van der Veen, hoofd van de afdeling Vastgoedinformatie van de dienst Economische Zaken en Vastgoed van de ge meente Apeldoorn, telefoon 055 - 296787 1 van de sector Stadsontwikkeling. NGT GEODESIA 89 - 5 259

(NGT) Geodesia | 1989 | | pagina 39