afdelingschef Dordrecht, een stad met 108.000 inwoners op een knooppunt van internationale weg-, rail- en waterwegver bindingen, fungeert tussen Zuid-Holland en Noord-Brabant als zuidelijke poort van de Randstad. De oudste stad van Holland, met zijn karakteristieke havens en monumentale bebouwing in het hart kent ook in de nieuwe wijken een uitstekend woon- en leefklimaat. Naast goede winkelvoorzieningen en ruime recreatiemogelijkheden beschikt Dordrecht als centrum voor het Drechtstedengebied over vrijwel alle denkbare onderwijs-, culturele en gezondheidsvoorzieningen. Het gemeentelijk apparaat is per 1 maart jl. gereorganiseerd en werkt thans volgens het zogenaamde concernmodel met vrij zelfstandige diensten. De Dienst Openbare Voorzieningen, die binnen deze structuur een belangrijke rol vervult, bestaat uit de sectoren - Civiele Werken - Sport, Recreatie en Plantsoenen - Bouwkunde en Onderhoud Gebouwen - Havendienst. Tot de sector Civiele Werken behoren de afdelingen - Landmeten en Vastgoed - Projekt-en Ingenieursbureau - Waterhuishouding, Riolering en Constructies - Wegen. De afdeling Landmeten en Vastgoed heeft tot taak: - het bijhouden van situatiekaarten op schaal 1:500 - het bijhouden van leidingenverzamelkaarten op schaal 1:250 - de landmeetkundige begeleiding van stedebouw- kundige en civieltechnische werken, zowel in de voorbereiding als de uitvoering - het coördineren van het ondergronds leidingenver- keer - het voeren van een geautomatiseerde vastgoed administratie voor gemeentelijke doeleinden en verstrekken van informatie aan derden. Thans is een geografisch bedrijfsmiddeleninforma tie- en ontwerpsysteem in voorbereiding. Dit systeem zal gegevens bevatten ten behoeve van wegbeheer, rioolbeheer, groenbeheer enz., de koppeling verzorgen tussen de digitale kaart en de administratieve gegevens betreffende gebouwen, grond en water, en zal dienstbaar zijn aan het, computerondersteund, ontwerpen van stedebouw- kundige en civieltechnische plannen. Wegens het vertrek met VUT van de huidige chef ontstaat voor de afdeling Landmeten en Vastgoed de vacature van Taken: 1 het leiding geven aan de afdeling; 2 het fungeren als leider van het project "Integrale vastgoed informatievoorziening". In het kader van dit project behoren tot de werk zaamheden a. het opstarten van het geografisch bedrijfsmiddelen informatie- en ontwerp-systeem; b. optimaliseren van de geautomatiseerde vastgoedad ministratie (gebouwen, grond en water), met name ten behoeve van het gebruik door de dienst Stads ontwikkeling; c. het opstellen van een beleidsplan van de integrale vastgoed informatievoorziening. In dit project participeren voorlopig de diensten Stadsontwikkeling en Openbare Voorzieningen, alsmede enkele afdelingen van de Bestuursdienst (Belastingen, Burgerzaken, Sociaal- geografisch onderzoek). In een later stadium zullen anderediensten kunnen aanhaken. Funktie-eisen: geodetisch ingenieur TU-Delft of gelijkwaardig; gedegen kennis van de informatica; inzicht in de organisatie van de informatie-voorzie ning op het gebied van vastgoed; bestuurlijke feeling; leidinggevende capaciteiten; ervaring met vastgoedinformatievoorziening bij gemeenten. Salaris: Maximaal 7.063,- per maand (schaal 12). Informatie: Verdere inlichtingen worden verstrekt door het hoofd van de sector Civiele Werken, Ir.W.A.H. Pinkse, tel.078-116490. Sollicitatie: Binnen 14 dagen te richten aan het hoofd van de sector Civiele Werken van de Dienst Openbare Voorzieningen, Spuiboulevard 300, 3311 CR Dordrecht, t.a.v. Ir.W.A.H. Pinkse. Het beleid van de gemeente Dordrecht is er op gericht de samenstelling van het ambtelijk apparaat een afspiegeling te doen zijn van de Dordtse beroepsbevolking. Daarom worden vrouwen, leden van etnische minderheidsgroepen en gehandicapten uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Indien zij aan de gestelde functie-eisen voldoen, wordt aan hen de voorkeur gegeven. De gemeente Dordrecht beschikt over beperkte opvangmogelijkheid voor kinderen van personeelsleden, in de leeftijdsgroep van 6 weken tot 4 jaar. 260 NGT GEODESIA 89 - 5

(NGT) Geodesia | 1989 | | pagina 40