Geo Meetdienst zoekt landmeetkundigen voor binnen en buiten T I I I I geomatic b.v. maatgevend in landmeetkunde en leidingenregistratie LANDMETERS ingenieurs- en adviesbureau Geo Meetdienst b.v. is een gespecialiseerd bureau voor landmeet kunde met zo'n tachtig medewerkers. Naast een behoorlijke landmeetkundige buitendienst hebben we een vrij uitgebreide computerafdeling, waar de verwerking van het buitenwerk plaats vindt en waar ook veel werkzaamheden verricht worden in het kader van vastgoedbeheer. Ter aanvulling van zowel de binnendienst als de buitendienst zijn wij op zoek naar een aantal enthousiaste medewerkers. De buitendienst zouden we graag uitgebreid zien met enkele MTS-landmeetkundigen. Voor versterking van de binnendienst zoeken we een HTS-landmeetkundige en enkele MTS-landmeetkundigen. Voor beide soorten vacatures geldt, dat onze voorkeur uitgaat naar pas afgestudeerden. Geo Meetdienst biedt nieuwe collega's goede mogelijkheden om intern verder opgeleid te worden. A geomatic is een middelgroot ingenieursbureau en verricht sinds jaren betrouwbaar en efficiënt de meest uiteenlopende werkzaamheden op het gebied van de landmeetkunde en leidingenregistratie voor de afdeling landmeetkunde zoeken wij, voor spoedige indiensttreding funktie-inhoud: grondslagmetingen detailmetingen waterpassingen uitzetwerkzaamheden funktie-eisen: diploma mts-landmeetkunde of gelijkwaardig minimaal 3 jaar ervaring in moderne meet- en rekentechnieken uw sollicitatie en curriculum vitae richten aan: geomatic b.v.postbus 80, 3300 ab dordrecht, afdeling landmeetkunde, gebouw spuistaete, achterom 83-85, 3311 kb dordrecht, telefoon 078-147522* Mocht u interesse hebben in een boeiende functie bij een gezond bedrijf, richt dan uw schriftelijke sollicitatie zo spoedig mogelijk aan: Geo Meetdienst, de heer G.C. Klamer, Postbus 15, 3750 GA Spakenburg. Het informatiebulletin 'Uiteen gezet', dat in dit blad bijgesloten is, geeft u een indruk van de aktivitei- ten van Geo Meetdienst. Geo Meetdienst Bureau voor landmeetkunde Rikkert Jacobstraat 14 Postbus 15 3750 GA Spakenburg Telefoon: 03499-84284 Fax: 03499-86685 NGT GEODESIA 89 5 261

(NGT) Geodesia | 1989 | | pagina 41