HOOFD BUREAU LANDMETEN EN GRONDZAKEN (m/v) Overijssel is een boeiende en afwisse lende provincie met een prettig woon- en werkklimaat. Zwolle en naaste omgeving bieden ruime vestigings mogelijkheden en beschikken over een ruim scala van faciliteiten op sociaal- cultureel en onderwijsgebied. De provincie bevindt zich in een proces van verandering, waarin de bevordering van de externe gericht heid, het bedrijfsmatiger functioneren en vergroting van de doelmatigheid en flexibiliteit veel aandacht krijgen. De ambtelijke organisatie van de provincie Overijssel telt circa 950 medewerkers en heeft als belang rijk kenmerk dat de voor de totstand koming van een produkt benodigde disciplines zoveel mogelijk per hoofdgroep zijn geïntegreerd. De organisatie bestaat uit vier hoofdgroepen, te weten: - Welzijn, economie en bestuurlijke verhoudingen - Milieu en Waterstaat - Ruimtelijke ordening en inrichting - Beheer en ondersteuning alsmede de Accountantsdienst. Bij de afdeling Nieuwe werken van de hoofdgroep Milieu en waterstaat komt vrij de functie van Functie-inhoud: - leiding geven aan de activiteiten van het bureau, te weten: landmeten buitendienst tekenkamer landmeten tekenkamer kartografie lichtdrukke rij grondverwerving - advisering en overleg over aspecten van geodesie, kartografie, reprografie en grondzaken. Selectie-eisen: - diploma Technische Universiteit (geodesie) of gelijk waardig; - enige jaren leidinggevende ervaring; - ervaring in de geautomatiseerde gegevensverwerking op het terrein van de geodesie. Salariëring Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en erva ring en bedraagt bij aanstelling maximaal 7.063,- bruto per maand. Algemene informatie: - bij de selectie zal het personeel betrokken worden; - nadere informatie kan worden ingewonnen bij de heer ing. Th. Weening, hoofd bureau Landmeten en grond zaken ad interim, tel. 038-251380 (privé 05490-68714); - de provincie kent, d.m.v. participatie in een stichting, de mogelijkheid van kinderopvang. Sollicitaties Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie binnen veertien dagen na verschijnen van dit blad te zenden aan de directeur van de hoofdgroep Milieu en water staat, Postbus 10078, 8000 GB Zwolle, onder vermel ding van vacaturenummer M.89.14. PROVINCIE OVERIJSSEL 262 NGT GEODESIA 89 - 5

(NGT) Geodesia | 1989 | | pagina 42