Groepschef (m/v) 3® Binnen de afdeling Planning en Tekenkamer, gevestigd in ons hoofdkantoor te Zutphen, zijn de werkzaamheden verdeeld over drie groepen, te weten de groep Planning, de groep Beheer en de groep Uitbreiding en Reproduktie. Voor de groep Uitbreiding en Reproduktie, welke thans bestaat uit 8 medewerkers, zoeken wij een Standplaats: Zutphen. Funktie-informatie. De werkzaamheden van de groep Uitbreiding en Reproduktie zijn als volgt: - het vervaardigen van tekeningen t.b.v. de planning en uitvoering van gasleiding- en kabelnetten; - het verzorgen van tekenwerk t.b.v. de integrale gasplannen; - het verzorgen van tekenwerk van een meer bijzonder karakterzoals bijvoor beeld in het kader van de Bouw- en Hinderwet. Daarnaast worden er binnen deze groep werkzaamheden uitgevoerd t.b.v. het Kabel Leiding Informatie Centrum, alsmede worden reproduktie- werkzaamheden verricht. Naast het geven van leiding aan een groep van 8 medewerkers zal de groepschef o.a. worden belast met het vervaardigen van tekeningen en net- capaciteitsberekeningen, alsmede het verzorgen van tekenwerk met een meer bijzonder karakter. Funktie-eisen. Van de groepschef wordt verwacht dat hij/zij in het bezit is van het diploma MTS landmeetkunde. Tevens dient hij/zij te beschikken over: - leidinggevende ervaring; - werkervaring bij voorkeur op een tekenkamer in de nutssektor; - belangstelling voor c.q. ervaring met automatiseringsvraagstukken; - technisch inzicht; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Salaris en arbeidsvoorwaarden. Afhankelijk van opleiding en ervaring wordt een salaris geboden van maxi maal f 3.979,- bruto per maand. De bepalingen van de Algemene burgerlijke pensioenwet zijn van toe passing; voor de overige arbeidsvoor waarden geldt de CAO voor nuts bedrijven in NV-vorm. Uw sollicitatie. Voor nadere informatie over deze funktie kunt u telefonisch kontakt opnemen met de heer A.G. Dekker, hoofd van de afdeling Planning en Tekenkamer, telefoon 05750 - 97525. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 1 juni 1 989 richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken van de NV GAMOG, Postbus 73, 7200 AB te Zutphen. NV GAMOG is het regionale aardgas- distributiebedrijf voor Oost-Gelderland, Noord- Veluwe en Flevoland. Er zijn 460 medewerkers in dienst. Wij distribueren aardgas naar zo'n 270.000 aansluitingen en verhuren gastoestellen in 44 ge meenten. NV GAMOG is tevens belast met de direktie en de exploitatie van het elektriciteitsbedrijf in de gemeente Zutphen met ca. 13.000 aansluitingen. Tot onze aktiviteiten behoort eveneens de exploitatie van een Cal- bedrijf met ca. 42.000 aansluitingen. 264 NGT GEODESIA 89 -

(NGT) Geodesia | 1989 | | pagina 44