heidemij automatiseringsmedewerker (m/v) Vastgoeddiensten Heidemij Vastgoeddiensten BV is één van de werkmaatschap pijen Heidemij Holding. De kernactiviteiten van Heide mij Vastgoeddiensten betreffen het verzamelen en verstrekken van informatie over, en het be heren van vastgoed. De pro- duktgroep Geodesie is één van de grootste particuliere bu reau's op het gebied van land meetkunde en kartografie. Bin nen deze produktgroep functi oneert een centrale reken/te ken- en automatiseringsafde ling. Deze afdeling beschikt over een aantal interactief grafi sche systemen en diverse in de praktijk ontwikkelde program ma's over geautomatiseerde in ventarisatie en verwerking van gegevens. Door een structurele uitbreiding van de werkzaamheden is er ruimte ontstaan voor een Na een inwerkperiode zal de be treffende medewerker zich die nen te ontwikkelen tot een inter mediair tussen de produktie enerzijds en de centrale automa tiseringsafdeling anderzijds. De volgende taken volgen uit deze functievervulling: - het schrijven en verbeteren van programmatuur en het ma ken van instructies; - het leveren van een bijdrage aan het verbeteren van werk methodieken; - het implementeren van nieuwe ontwikkelingen; - het volgen van landmeetkun dige trends en het zoeken naar toepassingen voor de organi satie. De standplaats voor deze functie is Arnhem. Informatie omtrent deze vacature kunt u inwinnen bij de heer ing. J.M. van Dam (hoofd automatise ring). Telefoon tijdens kantooruren 085-778431 na 19.00 uur 08373-15634. Schriftelijke sollicitaties dienen binnen 2 weken na het verschij nen van dit blad te worden ge zonden aan de heer R.R. Wie- ringa, personeelsconsulent van Heidemij Vastgoeddiensten BV, postbus 139, 6800 AC Arnhem Voor deze afwisselende (automa- tiserings-) technisch georiën teerde functie zoeken wij kandi daten met: - een opleiding op HBO of aca demisch niveau (geodesie); - affiniteit met automatisering; - bij voorkeur enige werk- en/of programmeerervaring; - een leeftijd tot 30 jaar; - goede didactische en commu nicatieve vaardigheden. 314 NGT GEODESIA 89 - 6

(NGT) Geodesia | 1989 | | pagina 34