n landmeter operator/tekenaar GEMEENTE sHERTOGENBOSCH r Een organisatie voor vrouwenf I I at a> o c 3 Werken in onze organisatie betekent meer dan alleen werken in een vrouwvriendelijke omgeving. De gemeente 's-Hertogenbosch biedt vrouwen functies aan op middelbaar en hoger niveau met doorgroeimogelijkheden. 's-Hertogenbosch is een vitale stad, met een monumentale binnenstad, vele bestuurs functies en culturele voorzieningen. De stad heeft een aantrekkelijk werk- en leef milieu en fungeert als een centrum voor dienstverlening. De gemeentelijke organisatie speelt een belangrijke rol in de ontwikkeling van de stad. Om deze rol effectief te vervullen kiest de gemeente voor permanente verandering, in wisselwerking met de omgeving, waarbij ze zich tot doel heeft gesteld de bestuurlijke en ambtelijke organisatie aan te laten sluiten bij maatschappelijke ontwikkelingen. Bij Sector IV, Beheer en Exploitatie, realiseert en beheert de Technische Dienst de gemeentelijke voorzieningen in de openbare ruimte. Binnen deze dienst is de afdeling Projecten (ca. 34 medewerkers) belast met de voorbe reiding en uitvoering van nieuwbouw, reconstructie en restauratie van openbare werken alsmede de gemeentelijke landmeetkundige taken. Bij het bureau Landmeten van de afdeling Projecten zijn de volgende functies vacant: vacaturenummer IV-8901 (werktijd: 38 uur per week) Functie-inhoud: leidinggeven aan opnemer/meet- assistenten; verkennen en meten van de meetkundige grondslag: verkennen en verdichten van het N.A.P.- meetpuntennet; verrichten van uitzetwerkzaamheden ten behoeve van de aanleg van de stedelijke infrastructuur, woningbouwprojecten en bouwpercelen in samenspel met de landmeetkundige rekenaars en in overleg met bij de bouw betrokkenen; doen van kadastrale metingen en aanwij zingen van kadastrale grenzen als verte genwoordiger van de gemeente; uitvoeren van topografisch meetwerk en deformatiemetingen; verrichten van alle soorten waterpassin gen en peilingen. Functie-eisen opleiding H.T.S.-Landmeten of gelijkwaar dig; leeftijd maximaal 35 jaar; leidinggevende capaciteiten; kennis van en ervaring met moderne meetapparatuur; affiniteit met automatisering op het vak gebied; goede contactuele eigenschappen en redactionele vaardigheden. Salaris: Het salaris bedraagt, afhankelijk van leef tijd, opleiding en ervaring, maximaal f 4.757,— bruto per maand (niveau 009). v/m vacaturenummer IV-8902 (werktijd: 38 uur per week) Functie-inhoud: het verwerken van tachymetrisch verza melde meetgegevens tot een digitaal bestand; het aanvullen van ontbrekende delen in genoemd bestand middels a. digitaliseren van gedeelten van analoge kaarten; b. verwerken van terrestrische metingen via de computer; het plotten van de verkregen digitale be standen; het berekenen van meetkundige grondslag het verstrekken van inlichtingen uit A.K.R (automatisering kadastrale registratie); het handmatig (bij)tekenen van landmeet kundige en kadastrale kaarten; als invaller verrichten van landmeetkundi- werkzaamheden in de buitendienst. Functie-eisen: opleiding M.T.S.-Landmeten of gelijkwaar dig (C.T.O., N.L.F.-tekenaar); leeftijd maximaal 30 jaar; opleiding en/of kennis op het gebied van automatisering (I.G.S.); bereid zich door studie verder te be kwamen; kadastrale ervaring/kennis gewenst. Salaris: Het aanvangssalaris wordt bepaald afhan kelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Het niveau van deze functie zal binnen kort middels functiewaardering naar ver wachting definitief worden vastgesteld op schaal 008 (maximum f 4.144,— bruto per maand). Algemeen Ook vrouwen, die belang stelling hebben voor deze functies maar thans nog niet aan alle functie-eisen voldoen en van mening zijn dat zij binnen afzienbare termijn gekwalificeerd kunnen raken, nodigen wij nadrukkelijk uit te solliciteren. Wij hebben, in samen werking met andere organisaties, een vorm van betaalde bedrijfskinder opvang. Hiervan kan in principe, afhankelijk van de plaatsingsmogelijkhe den bij het kinderdagver blijf, gebruik worden gemaakt. Inlichtingen Inlichtingen over de functies kunnen worden ingewonnen bij: Functie A/B Ir. J. Knol, hoofd van de afdeling Projecten (tel. 073 - 155667) of de heer H. van Heusden, project leider Landmeten (tel. 073 - 155679). Sollicitaties Uw sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, onder vermelding van het vacaturenummer op envelop én brief, zenden aan: de heer ir. H. J. M. Bekker, directeur van de sector Beheer en Exploita tie, Postbus 1410, 5200 BL 's-Hertogenbosch. 316 NGT GEODESIA 89 - 6

(NGT) Geodesia | 1989 | | pagina 36