landmeetkundig medewerker binnendienst m/v Haarlemmermeer.daar gebeurt het. Haarlemmermeer. Unieke kombinatie van landelijk karakter en eco nomische bedrijvigheid. Onder de 3700 bedrijfs vestigingen treft u de belangrijkste van Neder land aan: de luchthaven Schiphol, KLM en Fokker. Haarlemmermeer is hard op weg naar100.000 inwoners. Verspreid over zesentwintig kleine en grote woonkernen, waaronder Hoofddorp, Nieuw-Vennep, Badhoevedorp en Zwanenburg. Qua aantal inwoners is Haarlemmer meer de twintigste gemeente van Nederland. Tot 1995 is Haarlem mermeer groeikern en bouwt zo'n 10.000 woningen. De gemeentelijke organisatie omvat 1500 medewerkers. Bij de afdeling landmeten van de Dienst van Openbare Werken is plaats voor een vacaturenummer 89-19/GE Algemene informatie: De afdeling landmeten verricht alle voorkomende landmeetkundige werkzaamheden ten behoeve van onderhoud, beheer, voorbereiding en uitvoering van werken. Bij de uitvoering van deze taken wordt gebruik gemaakt van geautomatiseerde opname- en verwerkingstechnieken. Functie-informatie: - het vervaardigen en muteren van kaartmateriaal onder andere ten behoeve van grond- transacties; - het uitvoeren van landmeetkundige berekeningen; - het verwerken van meetgegevens in een interactief grafisch systeem; - het berekenen van uitzetgegevens met behulp van een interactief grafisch systeem. Functie-eisen: Opleiding op MTS niveau, richting landmeten. Ervaring met interactief grafische systemen strekt tot aanbeveling. Salaris, inlichtingen en sollicitaties: Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal f 3.641,00 bruto per maand (gemeente-ambtenaar 7). Nadere inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door de heer W. v.d. Schaaf, hoofd van genoemde afdeling, telefoonnummer 02503-16464, toestel 447. Sollicitaties kunnen, onder vermelding van het vacaturenummer in de linkerbovenhoek van de brief, binnen veertien dagen na verschijnen van dit blad worden gezonden aan het College van Burgemeester en Wethouders, postbus 250,2130 AG Hoofddorp. De gemeente wil meer vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheidsgroeperin gen in dienst nemen. Zij worden nadrukkelijk verzocht te solliciteren. 318 NGT GEODESIA 89 - 6

(NGT) Geodesia | 1989 | | pagina 38