PROFIT-CENTRE MANAGER GEODEET OF CIVIEL IR. 110 a 130.000 Ebbinge Consultants geomatic b.v. maatgevend in landmeetkunde en leidingenregistratie ingenieurs- en adviesbureau Multidisciplinaire Adviespraktijk J Landmeetkundig bedrijf van een groot advies- en ingenieursbureau op het gebied van milieu, infrastructuur en landinrichting. De cultuur wordt getekend door het 'groene' en het 'blauwe'. Wereld van pragmatische technici. Door verwerving en integratie van activiteiten van derden ontstaat het grootste landmeet kundige bureau in Nederland. Dit bedrijf is landelijk werkzaam en gebruikt de meest geavanceerde apparatuur en technieken. Voorde werkzaamheden gelden min of meer vaste markttarieven. Het rendement moet komen uit efficiency in de bedrijfsvoering en het persoonlijke leiderschap. Actieve sturing van en bemoeienis met commercie, organisatie, uitvoering en de mensen zijn nodig. Kortom, wij zoeken een Manager met een hoofdletter M. Naast de genoemde taken ontwikkelt hij nieuwe geautomatiseerde producten/diensten en zorgt voor het vermarkten daarvan. Voor een landmeetkundig ingenieur of een civiel ingenieur met kennis van/affiniteit tot geodesie. Leeftijd 35-45. Referentie 683. Ons bureau adviseert bij de werving en selectie voor vacatures in commissariaat, bestuur, directie, sectormanagement en kader. "Profit is people" is uitgangspunt. Kenmerken van onze werkwijze zijn grondige analyse van de opdracht en sterke gerichtheid op de selectie. Als eerste contact geven wij de voorkeur aan een brief met curriculum vitae. Op basis daarvan nodigen wij in de regel per vacature een tiental potentiële candidaten uit voor een oriënterend gesprek van circa 2 uur. Voorafgaand hieraan ontvangen zij een uitvoerige beschrijving van de onderneming en vacature. Uw gegevens worden natuurlijk alleen in overleg met u gebruikt. Koningslaan 19,1075 AA Amsterdam, 020-66 46 456. geomatic is een middelgroot ingenieursbureau en verricht sinds jaren betrouwbaar en efficiënt de meest uiteenlopende werkzaamheden op het gebied van de landmeetkundige en leidingenregistratie de werkzaamheden van de buitendienst omvatten o.a.: detailmetingen uitzetwerkzaamheden nauwkeurigheidswaterpassingen deformatiemetingen hoogtemetingen leidingendetektie de aktiviteiten van de binnendienst bestaan o.a. uit: kaartvervaardiging oppervlakte- en volumebepaling digitaliseren van kaarten vervaardigen van matenplans grondslagberekeningen leidingenregistratie geomatic maakt voor dit alles gebruik van de meest geavanceerde meetinstrumenten en kan de resultaten automatisch per computer verwerken voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met: hoofdkantoor: bijkantoren: achterom 83-85, 3311 kb dordrecht utrecht postbus 80, 3300 ab dordrecht zoeterwoude telefoon 078-147522', telefax 078-140841 NGT GEODESIA 89 - 6 321

(NGT) Geodesia | 1989 | | pagina 41