Postersessies Op woensdag 11 oktober zullen non-profit organisaties of instellingen via poster sessies hun activiteiten kunnen uitdragen. (Zie bericht op p. 307 van het juninummer van NGT Geodesia.) Tentoonstelling In de Expozaal zullen vele produkten, zoals landmeetkundige instrumenten, interactief grafische systemen, tekenmaterialen, basiskaarten, archiefsystemen en diverse vormen van dienstverlening worden gepresenteerd. Ongeveer vijftig bedrijven nemen hieraan deel. Lunch In verband met de grote drukte tijdens de lunchpauzes in de restaurants in de naaste omgeving is aan te raden deel te nemen aan het koffietafelbuffet in de foyer van het Congrescentrum. De kosten van deelname zijn f 17,50 per lunch voor hiervoor ge noemde leden en abonnees. Voor de overige deelnemers zijn deze kosten f 25,— per lunch. Alternatief programma Voor de partners van bovengenoemde leden en abonnees is een alternatief pro gramma samengesteld. Woensdag 11 oktober: bijwoning van de opening van het congres; stadswandeling in Oud-Utrecht onder leiding van VVV-gidsen; lunch in boerderij ,,De Middenhof" te Nieuwegein; bezoek aan het „Museum voor de bijenteelt" te Odijk. Donderdag 12 oktober: bezoek aan 's-Hertogenbosch met de beroemde St. Jan; lunch in „De Raadskelder"; bezoek aan Schiltman's Centrum voor handvaardigheids- en kunstenaarsmate rialen. Vrijdag 13 oktober: bezoek aan paleis „Het Loo"; lunch in restaurant „De Stallen". Kosten van deelname, inclusief lunch, koffie, thee enz. f 17,50 per persoon per dag. Avondprogramma De leden van de bij het NGL aangesloten verenigingen, alsmede zij die een persoon lijk abonnement hebben op NGT Geodesia, kunnen met hun partner deelnemen aan het avondprogramma. Woensdag 11 oktober: Deze keer geen Oosterse happening, maar een wat rustiger feest-buffet in de intieme sfeer van Restaurant Commandarije „De Kloosterhoeve" in Harmeien, al in de 13de eeuw een pleisterplaats voor edelen en kruisridders. De jarenlange ervaring van het NGL in het organiseren van entertainment staat ook nu weer garant voor een goede keuze voor wat betreft de muzikale omlijsting in deze entourage. Voor u treden op de Road Band, de pianist-organist R. Valk en Nederlands meest populaire zanger van dit moment, René Froger. De deelnameprijs bedraagt f 40,— per persoon. Voor vervoer van en naar de Jaar beurs wordt gezorgd. Indien u daar van gebruik wilt maken, kunt u dit bij uw opgave vermelden. Aanmelding In de maand juli zal u een aanmeldingskaart in de vorm van een acceptgiro worden toegezonden. Op de bijgaande brief staat de aanmeldingsprocedure duidelijk ver meld. Aan ieder lid/abonnee wordt slechts één acceptgiro verstrekt. Per abonnement of lidmaatschap kan slechts één persoon, eventueel met partner, worden aangemeld. De acceptgirokaart dient uiterlijk 1 september a.s. in ons bezit te zijn. Meerdere aan- meldingskaarten kunnen worden aangevraagd bij de administratie te Utrecht, tel. 030-524611 of bij de leden van de congrescommissie. Alle telefoonnummers zijn alleen tijdens kantooruren opengesteld. Het programmaboek wordt begin oktober toegezonden aan die deelnemers, die voor 1 september zijn aangemeld. De congrescommissie: A.C.C.G. Aarts, tel. kant. 015 - 691329; L. Honderdors, tel. kant. 040 - 592911J.J.S. Kopaszewski, tel. kant. 040-592911; C.M. van Maris, tel. kant. 030-919573; S. Stellingwerff Beintema, tel. kant. 023-314192. NGT GEODESIA 89 - 7/8 3 65

(NGT) Geodesia | 1989 | | pagina 29