gemeente winterswijk Neitraco Engineering een assistent landmeter m/v, in algemene dienst GeodesieCiviele Techniek en Bouwkunde Neitraco Engineering B.V. is een landelijk ope rationeel ingenieurs-, advies- en tekenbureau. Voor de sektoren landmeetkunde en leidin genregistratie zoeken wij wegens toename van aktiviteiten kandidaten voor de navolgende vacatures. Landmeetkundig Medewerker m/v Funktie informatie: vac. nr. 7 - Het verrichten van alle voorkomende reken en tekenwerkzaamheden voor de binnen dienst. - Het vervaardigen van digitale kaarten en as sistentie bij de automatisering. - Voorlopig incidenteel ingezet worden in de buitendienst. Funktie eisen: - MTS-landmeetkunde of gelijkwaardig en er varing in genoemde werkzaamheden. Landmeetkundig Medewerker m/v Funktie informatie: vac. nr. 8 - Het verrichten van alle voorkomende meet- en uitzetwerkzaamheden op conventionele en tachymetrische wijze. - Zelfstandig uitvoeren van genoemde werk zaamheden. Funktie eisen: - MTS-landmeetkunde of gelijkwaardig en er varing in genoemde werkzaamheden. Kartografisch Tekenaar m/v Funktie informatie: vac. nr. 9 - Het verrichten van alle voorkomende teken en graveerwerkzaamheden op ons hoofd kantoor in Bunnik. Funktie eisen: - Kartografische opleiding en/of een ruime er varing in genoemde werkzaamheden. Tekenaars Leidingenregistratie m/v Funktie informatie: vac. nr. 10 - Het intekenen van liggingsgegevens van ka bels- en leidingen op beheerkaarten voor verschillende disciplines. - Maatvoering en het vermelden van relevan te informatie bij genoemde leidingen alsme de héfïntekenen. van topografie. - Voorönze regionale bijkantoren en op loka- tie bij de opdrachtgever. Funktie eisen: - Bij voofkeur een MTS-opleiding en/of een ruime ervaring in verschillende disciplines. Wij bieden afhankelijk van leeftijd en ervaring een goed salaris en secundaire arbeidsvoor waarden. Belangstellenden worden verzocht hun sollici taties voorzien van een uitvoerige c.v. te richten aan de afdeling GCB op het postadres van ons hoofdkantoor. Hoofdkantoor: Regulierenring 1, Bunnik, tel. 03405-64664. Regiokantoren: Amsterdam, 's-Hertogenbosch en Eindhoven. Postadres: Postbus 330, 3500 AH Utrecht Kuipers-Rietbergplein 1 Postbus 101 7100 AC Winterswijk Winterswijk heeft ruim 28.000 inwoners en ligt in de oostpunt van de Gelderse Achterhoek. De bebouw de kom wordt omgeven door een uitgestrekt buitengebied met veel natuur- en landschapsschoon. De gemeente fungeert als centrum voor de regio, vooral op het gebied van winkelvoorzieningen, de ge zondheidszorg, het onderwijs en het culturele leven. Bij de afdeling Voorbereiding van de Dienst Gemeentewerken wordt gevraagd: Functie-informatie: het assisteren van de landmeter; het bij afwezigheid van de landmeter geheel zelfstandig kunnen verrichten van alle landmeet kundige werkzaamheden; het uitwerken van meetgegevens; het assisteren bij de overige op de afdeling voorkomende werkzaamheden. bezit diploma MTS-landmeetkunde met zo mogelijk aanvullende vakopleiding; kennis van en ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking; de voorkeur gaat uit naar kandidaten die ervaring hebben met bovenvermelde werkzaamheden. Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring bedraagt het bruto maandsalaris maximaal f 3641,— (schaal VII). In een latere fase behoort, afhankelijk van de beoordelingsresultaten, bezoldiging in schaal VIII tot de mogelijkheden; het uiteindelijk te bereiken maximum bruto maandsalaris bedraagt alsdan f 4i44tDe gebruikelijke gemeentelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Nadere informaties over deze functie worden gaarne verstrekt door de chef van de afdeling Voorberei ding, de heer B. G. Geurkink (tel. 05430-45320). Sollicitaties: Binnen 14 dagen na het verschijnen van deze personeelsoproep te zenden aan burgemeester en wet houders van Winterswijk, Postbus 101, 7100 AC Winterswijk. Functie-eisen Salaris: Inlichtingen 376 NGT GEODESIA 89 - 7/8

(NGT) Geodesia | 1989 | | pagina 40