geomatic b.v. internationale Lavensteifl agrarische hogeschool Onderwijs-assistent LANDMETEN (m/V) maatgevend in landmeetkunde en leidingenregistra*!o ingenieurs- en adviesbureau De Internationale Agrarische Hogeschool Larenstein telt zeven studierichtingen: Tuin- en Landschaps inrichting (Boskoop), Nederlandse Landbouw, Tropische Landbouw, Internationale Agrarische Handel (Deventer), Bosbouw, Cultuurtechniek (Velp), Laboratoriumtechniek (Wageningen). Daarnaast verzorgt de school contractonderwijs en -onderzoek, Engelstalige cursussen voor studenten uit ontwikkelingslanden, projecten in Europa en in de tropen. Het totaal aantal studenten is 2700 en het aantal medewerkers 370. De lokatie Velp heeft 800 studenten en 115 medewerkers. POSTBUS 9001 - 6880 GB VELP De Studierichting CULTUURTECHNIEK vraagt op korte termijn een volledige weektaak De IAH Larenstein stelt er prijs op meer vrouwen in dienst te nemen. Vrouwelijke kandidaten worden daarom nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Bij gebleken geschiktheid wordt aan een vrouwelijke kandidaat de voorkeur gegeven. Funktie-inhoud: begeleiden van oefeningen bij regulier en cursusonderwijs; assisteren bij de practica grafisch computergebruik; administratieve begeleiding en ondersteuning. Funktie-eisen: Arbeidsvoorwaarden diploma MTS landmeten of gelijkwaardig; min. 4 jaar praktijkervaring; ervaring met geautomatiseerde grafische gegevensverwerking; goede contactuele vaardigheden. salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring, schaal 7, uitloop naar schaal 8 is niet uitgesloten; secundaire arbeidsvoorwaarden volgens rijksregeling. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij H. Drenthen of Th. v.d. Broek, tel. 085-695611 695664 of privé: 085 - 421440. Schriftelijke sollicitaties uiterlijk 10 dagen na verschijnen van deze advertentie aan het lokatie- managementteam t.a.v. J. van Engelen, Postbus 9001, 6880 GB Velp. geomatic is een middelgroot ingenieursbureau en verricht sinds jaren betrouwbaar en efficiënt de meest uiteenlopende werkzaamheden op het gebied van de landmeetkundige en leidingenregistratie de werkzaamheden van de buitendienst omvatten o.a.: detaiimetingen uitzetwerkzaamheden nauwkeurigheidswaterpassingen deformatiemetingen hoogtemetingen leidingendetektie de aktiviteiten van de binnendienst bestaan o.a. uit: kaartvervaardiging oppervlakte- en volumebepaling digitaliseren van kaarten vervaardigen van matenplans grondslagberekeningen leidingenregistratie geomatic maakt voor dit alles gebruik van de meest geavanceerde meetinstrumenten en kan de resultaten automatisch per computer verwerken voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met: hoofdkantoor: bijkantoren: achterom 83-85, 3311 kb dordrecht utrecht postbus 80, 3300 ab dordrecht zoeterwoude telefoon 078-147522*, telefax 078-140841 378 NGT GEODESIA 89 - 7/8

(NGT) Geodesia | 1989 | | pagina 42