Gemeente Heiloo v beheerder topografische informatie GEMEENTE HEERLEN medewerker landmeten m/v X Heerlen is een stad met ruim 94.000 inwoners en vervult een centrumfunctie in de regio Oostelijk Zuid-Limburg. De ambtelijke organisatie van de gemeente Heerlen is gestructureerd volgens het zogenaamde dienstenmodel. In dit model wordt onderscheid gemaakt in operationele diensten en concerndiensten. De dienst stadsontwikkeling is een operationele dienst. De dienst telt circa 140 medewerkers en bestaat uit een dienstsecretariaat en de afdelingen bedrijfseconomische zaken, bouwtoezicht, volkshuisvesting en landmeten, milieuzorg, ruimtelijke ordening, onroerend goed en bouwzaken. Bij het bureau landmeten (17 medewerkers) is vacant de functie van M/V Functie-informatie: het beheren en onderhouden van het digitaal topo grafisch bestand; het vervaardigen van speciale produkten vanuit het digitaal topografisch bestand; het vervaardigen van matenplannen; het technisch voorbereiden van onroerend goed trans acties en ingebruikgevingen; het verrichten van alle voorkomende kartografische tekenwerkzaamheden; het verstrekken van informatie. Functie-eisen: M.T.S.-landmeten; kennis van en ervaring met grafische digitale ge gevensverwerking. In het kader van flexibilisering van de arbeid worden medewerkers benoemd in algemene dienst bij de ge meente Heerlen. Het beleid van de gemeente Heerlen is erop gericht het relatieve aantal vrouwen in haar functies te verruimen. Vrouwelijke kandidaten worden derhalve nadrukkelijk op geroepen te solliciteren. Een medisch en een op de functie gericht psychologisch onderzoek zullen deel uitmaken van de selectieproce dure. Afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring kan maxi maal een salaris worden aangeboden van f 3.641,— bruto per maand (maximum schaal 7). Nadere inlichtingen over deze functie kunnen desge wenst worden ingewonnen bij de heer W. Laudy, hoofd afdeling bouwtoezicht, volkshuisvesting en landmeten (tel. 045 - 764240). Sollicitaties binnen 10 dagen onder vermelding van nr. 298 op zowel brief als enveloppe aan de directeur van de dienst personeel en organisatie, Postbus 1, 6400 AA Heerlen. Bij de afdeling Openbare Werken van de gemeente Heiloo kan worden geplaatst een voor een periode van 2 1/2 jaar. Algemene informatie: De afdeling Openbare Werken bestaat uit de onderafdelingen administratie, gemeentewerken, bouwzaken en beplantingen. Onder bouwzaken ressorteren stedebouw, bouw- en woningtoezicht, beheer- en onderhoud gebouwen, milieu en landmeten. Het bureau landmeten bestaat uit totaal 3 medewerkers en verzorgt in de gemeente alle voorkomende landmeetkundige werkzaamheden zowel binnen als buiten. Functie-informatie: - assisteren bij het verrichten van alle voorkomende landmeetkundige werkzaamheden in de buitendienst; - het verrichten van landmeetkundig tekenwerk; - bijhouden van het archief. Functie-eisen: - opleiding M.T.S.-landmeten of gelijk waardig, danwel ervaring met genoemde werkzaamheden; - ervaring in het gebruik van geautoma tiseerde opname- en verwerkings technieken; - rijbewijs BE. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring kan inschaling plaatsvinden in functiegroep 4 met een maximum van f. 2.755,- bruto per maand, met uitloopmogelijkheid naar functiegroep 5 met een maximum van f. 2.993,- per maand. De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Inlichtingen: Nadere inlichtingen kunnen worden ver kregen bij het bureauhoofd de heer Th. v.d. Water, telefoonnr. 072-313171 of de heer ing. B. te Nijenhuis, hoofd bouwzaken, telefoonnr. 072-313166. Sollicitaties: Binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad, te richten aan het College van Burgemeester en Wethouders en zenden aan bureau Personeelszaken, Postbus 1, 1850 AA HEILOO. 420 NGT GEODESIA 89

(NGT) Geodesia | 1989 | | pagina 32