den haag vraagt: Informatieanalist Vastgoed (v/m) Systeemontwikkelaar/ systeembeheerder (v/m) Voor deze functies geldt: Gemeente 's-Gravenhage Vac. nr. 37-89-1701 Voor de Gemeentelijke Dienst Stadsontwikkeling-Grondzaken tb.v. de afdeling Landmeten en Vastgoed. Algemene informatie: Den Haag is een van de grote steden in Nederland, heeft bijna 500.000 inwoners en is het regeringscentrum. Den Haag is zich aan het voorbereiden op de toe komst en bevindt zich daarom in een veranderingsproces. De reorganisatie, zoals die recent door de gemeenteraad is vastgesteld, richt zich zowel op een herstructurering van de organisatie als op cultuurverandering. Ook op het gebied van de ruimtelijke ordening en het grondbedrijf, de werkterreinen van de dienst SO/GZ, is veel in beweging. De afdeling Landmeten en Vastgoed, van de dienst SO/GZ, richt zich in brede zin in de regio Den Haag op de informatie voorziening over vastgoedobjecten en de landmeetkundige werkzaamheden die daarmee samenhangen. Ook de afdeling is bezig aan een in grijpende verandering. Deze verande ring richt zich op het ontstaan van een efficiënte en marktgerichte vastgoed informatievoorziening in de gemeente Den Haag. Daarbij staan organisatie en techniek gelijkelijk ter discussie. Taak: De genoemde functie is gecreëerd om de afdeling op het technische (met name informatisering) aspect te versterken. De functie is ontstaan om vorm te geven aan de verandering, die zich richt op de ont wikkeling en het beheer van geautoma tiseerde vastgoedsystemen. Gezocht wordt naar deskundigen op het werk terrein die op een zakelijke en klantge richte wijze hieraan mee willen helpen. De informatieanalist vastgoed heeft een analytische instelling en is marketing georiënteerd. Het zwaartepunt van de taken ligt in de eerste fasen van de ontwikkeling van geautomatiseerde vastgoedsystemen. Vereisten: Om deze voor de afdeling belangrijke functie te kunnen vervullen, vragen wij van u minimaal een HBO-opleiding in een relevant vakgebied en verder zelf standigheid, goede communicatieve vaardigheden en affiniteit met informati sering/automatisering en de markt. In een samenwerkingsverband doelge richt kunnen werken is erg belangrijk. Bereidheid tot medewerking aan een psychologisch onderzoek. Salaris: maximaal f 5.290,— bruto per maand. Het betreft een nieuwe functie, waarvan het salaris door middel van een functiewaardering nog eventueel kan worden opgewaardeerd. Informatie: Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer E. Scheltes, telefoon 070-123327, SOLLICITATIEADRES: Gemeentelijke Dienst Stadsontwikkeling-Grondzaken, afdeling POI, Laan van Meerdervoort 70, 2517 AN 's-Gravenhage. Vac.nr. 37-89-1702 Voor de Gemeentelijke Dienst Stadsontwikkeling-Grondzaken Lb.v. de afdeling Landmeten en Vastgoed. Algemene informatie: Den Haag is een van de grote steden in Nederland, heeft bijna 500.000 inwoners en is het regeringscentrum. Den Haag is zich aan het voorbereiden op de toe komst en bevindt zich daarom in een veranderingsproces. De reorganisatie, zoals die recent door de gemeenteraad is vastgesteld, richt zich zowel op een herstructurering van de organisatie als op cultuurverandering. Ook op het gebied van de ruimtelijke ordening en het grondbedrijf, de werkterreinen van de dienst SO/GZ, is veel in beweging. De afdeling Landmeten en Vastgoed, van de dienst SO/GZ, richt zich in brede zin in de regio Den Haag op de informatie voorziening over vastgoedobjecten en de landmeetkundige werkzaamheden die daarmee samenhangen. Ook de afdeling is bezig aan een in grijpende verandering. Deze verande ring richt zich op het ontstaan van een efficiënte en marktgerichte vastgoed informatievoorziening in de gemeente Den Haag. Daarbij staan organisatie en techniek gelijkelijk ter discussie. Taak: De genoemde functie is gecreëerd om de afdeling op het technische (met name automatisering) aspect te versterken. De functie is ontstaan om vorm te geven aan de verandering, die zich richt op de ont wikkeling en het beheer van geautoma tiseerde vastgoedsystemen. Gezocht wordt naar deskundigen op het werk terrein die op een zakelijke en klantge richte wijze hieraan mee willen helpen. De systeemontwikkelaar/systeembe heerder heeft als taken de systeembouw en de efficiënte en doelgerichte inzet van de geautomatiseerde middelen van de afdeling. Vereisten: - minimaal een HBO-opleiding in een relevant vakgebied en verder zelfstan digheid, goede communicatieve vaar digheden en affiniteit met automati sering en de markt. In een samen werkingsverband doelgericht kunnen werken is erg belangrijk; - bereidheid tot medewerking aan een psychologisch onderzoek. Salaris: maximaal f 4.757,— bruto per maand. Het betreft een nieuwe functie, waarvan het salaris door middel van een functiewaardering nog eventueel kan worden opgewaardeerd. Informatie: Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer E. Scheltes, telefoon 070-123327, SOLLICITATIEADRES: Gemeentelijke Dienst Stadsontwikkeling-Grondzaken, afdeling POI, Laan van Meerdervoort 70, 2517 AN 's-Gravenhage. Het salaris is afhankelijk van oplei ding, leeftijd en ervaring. De Gemeen te Den Haag wil meer vrouwen en le den van etnisch-culturele minder heidsgroeperingen in dienst nemen. Daarom worden juist zij, als zij menen aan de gestelde eisen te voldoen, uit drukkelijk verzocht te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 da gen te richten aan de personeelsafde ling van de betreffende diensttak, on der vermelding van het genoemde va caturenummer in de linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voorzien van uw adres met postcode. 424 NGT GEODESIA 89 - 9

(NGT) Geodesia | 1989 | | pagina 36