LANDMETER m/v V.J landmeetkundig medewerker m/v BEMATIC B.V. gemeente gemeente [almelol ingenieurs- en adviesbureau BEMATIC B.V. is een ingenieurs- en adviesbureau welke landmeetkundige werkzaamheden verricht voor zowel de Nederlandse overheid, gemeenten, nutsbedrijven en bedrijven in de industriële en partikuliere sektor. Voor de afdeling landmeetkunde zoeken wij kandidaten voor de funktie van: Bij de hoofdgroep gemeentewerken en bouw- en woningtoezicht, afdeling weg- en waterbouw, onderafdeling landmeten, kan worden geplaatst een in de binnen- en buitendienst. Functie-inhoud: verrichten van landmeetkundige teken- en reken werkzaam heden vervaardigen van kaartmateriaal; bijhouden van de grootschalige basiskaart; vervaardigen van grondtransactie- tekeningen; assisteren bij het opzetten van een geauto matiseerd meet- en tekensysteem; vervangen van de medewerker (ploegleider) buitendienst. Functie-eisen: MTS-landmeten/CTO-opleiding of gelijk waardig; ervaring met landmeetkundige werkzaam heden in binnen- en buitendienst; belangstelling voor en ervaring in het werken met een geautomatiseerd systeem; bereid zijn tot het volgen van studies op het gebied van automatisering; leeftijd: maximaal 35 jaar. Salaris: De inschaling is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt minimaal 3.307,- en maximaal ƒ3.641,- bruto per maand. Een uitloop tot ƒ4.228,- behoort tot de mogelijk heden. Informatie: de oproep wordt zowel intern als extern gelijktijdig gepubliceerd; van de kandidaat wordt verwacht dat hij/zij zich binnen de gemeente Almelo vestigt; nadere informatie omtrent de functie kan worden verkregen bij de heer H. Bruins, telefoon (05490) 4 14 60, of bij de heer G. de Bruin, personeelsconsulent, telefoon (05490) 4 11 73. Belangstellenden kunnen binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad een sollicitatieformulier aanvragen bij de hoofdgroep personeelszaken en organisatie, Stadhuis Almelo, Stadhuisplein 17607 EK Almelo, of telefonisch (05490) 4 11 59, met vermelding van vacaturenummer 031/078. De voornaamste taken liggen op het gebied van: - het bedienen van de meest geavanceerde meetapparatuur - het verwerken van meetgegevens door middel van PC-apparatuur De opleidingseisen zijn HTS of MTS landmeten. De kandidaten moeten over enige ervaring beschikken. Sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken Statenplein 56, 3311 NH Dordrecht, tel. 078-310250. 426 NGT GEODESIA 89 - 9

(NGT) Geodesia | 1989 | | pagina 38