amsterdam vraagt geodetisch ingenieur (v/m) Bij de afdeling Landmeten en Kartografie is plaats voor een Amsterdam zal door de bestuurlijke reorgani satie binnenkort naast de binnenstad 16 stads delen tellen. Elk stadsdeel heeft dan haar eigen bestuur en een ambtelijk ondersteu ningsapparaat. De stadsdelen zijn verantwoordelijk voor on der meer het beheer en onderhoud van de openbare voorzieningen in hun gebied. De voorbereiding en uitvoering van de bij de ze taken behorende activiteiten worden zelf standig door de stadsdelen verricht. Als gevolg van deze reorganisatie is op cen traal stedelijk niveau een aantal nieuwe dien sten gevormd, waaronder de Dienst Stedelijk Beheer en Openbare ruimte. Naast sectoren ten behoeve van beheer en onderhoud huis vest deze dienst een Ingenieursbureau en de afdeling Landmeten en Kartografie. In onder staand schema is de structuur van de nieuwe dienst weergegeven. Stedelijk beheer Stafafdelingen Ingenieursbureau Beheer en onderhoud binnenstad Beheer en onderhoud hoofd infrastructuur Landmeten en Kartografie Landmeten en Kartografie verzorgt de infor matieverzameling en -verstrekking naar het gemeentebestuur en opdrachtgevende dien sten, bedrijven en stadsdelen. Moderne geautomatiseerde systemen staan hiervoor ter beschikking. In de nieuwe dienst zal Landmeten en Karto grafie kostendekkend moeten werken en haar activiteiten tegen marktconforme tarieven moeten uitvoeren. De voornaamste taken betreffen: - mede richting geven aan de ontwikkeling van nieuwe digitale informatiesystemen en pro- dukten; - meewerken aan het behouden c.q. verkrijgen van opdrachten van gemeentelijke diensten, bedrijven en stadsdelen; - het verrichten van werkzaamheden die betrekking hebben op het functioneren van de afde ling. Voor deze functie wordt gezocht een T.U.- Ingenieur Geodesie met: - ruime werkervaring op breed geodetisch niveau; - affiniteit met moderne digitale informatie systemen; - managementkwaliteiten; - leeftijdsindicatie: 30 tot 40 jaar. Salaris maximaal f8.319,- bruto per maand (excl. 8% vakantietoeslag.) Inlichtingen over deze functie: ir. J. de Boer, hoofd van de afdeling Landmeten en Kartografie. Telefoon (020) 596.4600. Sollicitatieadres: Wibautstraat 3,1091 GH Amsterdam. Vacante functies worden bij voorkeur in de deeltijd vervuld, tenzij uitdrukkelijk anders is vermeld. Het gemeentelijk beleid is erop gericht, dat de samenstelling van het ambtenarenapparaat een afspiegeling wordt van de Amsterdamse bevolking. Daarom wordt vrouwen en leden van etnische minderheidsgroeperingen uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Bij het voldoen aan de gestelde eisen genieten zij de voorkeur. De rechtspositieregeling en de sollicitatiecode van de gemeente Amsterdam zijn van toepassing. De mogelijkheid van 158) kinderopvang is in principe aanwezig. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de personeelsafdeling van de betreffende diensttak/stadsdeel, Oiifcj: onder vermelding van het genoemde vacaturenummer. NGT GEODESIA 89 - 9 427

(NGT) Geodesia | 1989 | | pagina 39