Tekenaars cartografisch en leiding m/v Computer operators Landmeters Projectleiders Bravenboer Scheers Bravenboer Scheers Landmeten Hydrografie B.V. is een werkmaatschappij van Bravenboer Scheers Holding, met ca. 100 medewerk(st)ers. Het bedrijf groeit sterk. Ons werk voeren wij uit vanuit verschillende kantoren in Nederland en België. Ons werkterrein wordt steeds breder en dieper. Projecten voor gemeenten, Rijkswaterstaat en Kadaster worden daarbij steeds belangrijker. Het spreekt voor zich dat wij voortdurend op zoek zijn naar enthousiaste medewerk(st)ers. Voor onze kantoren in Spijkenisse, Middelburg, Almere en Deventer (medio oktober 1989) willen wij graag in contact komen met m/v m/v m/v Wij vragen een MBO- of HBO-opleiding (Landmeetkunde), ervaring op het vakgebied en een "no nonsense" instelling. Klantgericht denken staat hoog in ons vaandel. Kadastrale ervaring is een pré. Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae kunt u richten aan: Bravenboer Scheers Landmeten Hydrografie B.V., Postbus 55,4530 AB Terneuzen. Bravenboer Scheers. Een groeiende organisatie op het gebied van engineering, informatica, landmeten en hydrografie en project management. In 1964 opgericht en inmiddels uitgegroeid tot een dynamisch bedrijf met ca. 500 mede- werk(st)ers dat zich voortdurend verder ontwikkelt. De ontwikkeling voltrekt zich in een hoog tempo. Vandaar onze grote aandacht voor speer puntactiviteiten zoals milieutechniek, informa tica en beheer van gebouwen en installaties en infrastructuur, die ons de Willem I plaquette voor Innovatie opleverde. Bravenboer Scheers In lijn met de toekomst. Activiteiten Landmeten Hydrografie: - grondslagmetingen; - topografische metingen; - controlemetingen; - hoogtemetingen; - deformatiemetingen; - uitzetten/maatvoering; - metingen in industriële sector; - leidingdetectie; - interactief grafische systemen; - automatische gegevens verwerking; - kaartconversie; - conversie van bestanden; - plotten; - leidingregistratie; - akteposten (analoog/digitaal); - opzetten en structureren van databases; - dieptemetingen; - plaatsbepalingen; - stroommeting; - bodembemonstering; - locatie kabels/leidingen; - onderwaterinspectie; - inhoudsbepalingen; - plaatsing peilschalen. NGT GEODESIA 89 - 9

(NGT) Geodesia | 1989 | | pagina 49