Amsterdam vraagt I i nformatiema nager grafisch vastgoed (v/m) DIENST OPENBARE WERKEN voor de vac.nr. 25512 bij de afdeling Landmeten en Vastgoedinformatie een Algemene informatie: als gevolg van de bestuurlijke reorganisatie van de gemeente Amsterdam zal onder meer de nieuwe Dienst Stedelijk Beheer en Openbare Ruimten worden gevormd. Bij de afdeling Landmeten en Vastgoedinformatie, deel uitmakend van deze Dienst, wordt de nieuwe functie van Informa tiemanager Grafisch Vastgoed ingedeeld. TAAK: de informatiemanager heeft als taak coördinerende, stu rende en initiërende werkzaamhe den te verrichten, ten behoeve van het realiseren en instandhouden van een adequate grafische vastgoedin formatievoorziening op grootstede lijk niveau. Vanuit die taak is de Infor matiemanager Grafisch Vastgoed onder meer verantwoordelijk voor: - het inhoudelijk en in de tijd af stemmen van ontwikkelingen bij en belangen van alle stadsdelen, diensten en bedrijven ten aanzien van algehele grafische vastgoed informatievoorziening. Het aan wezige digitale grootschalige to- SOLLICITATIEADRES: Wibautstraat 3,1091 GH Amsterdam. pografisch basisbestand vormt hierbinnen een wezenlijk onder deel. - het op bedrijfsmatige wijze reali seren en onderhouden van een centraal grafisch wegen-, kabel en leidingen verzamelbestand van grootstedelijk Amsterdam. On dersteuning van de KLIC-functie is hierbij een uitgangspunt. - het ontwikkelen en realiseren van een vanuit gebruikersoogpunt ge- integreerde grafische en admini stratieve vastgoed informatie voorziening. Op termijn zal de informatiemanager grafisch vastgoed leiding gaan ge ven aan de op te richten Beheerorga nisatie Grafisch Vastgoed. VEREISTEN: T.U.-geodesie; affi niteit met digitale (grafische) infor matiesystemen; de juiste manage mentkwaliteiten op zowel bestuurlijk vlak als materiedeskundigheid; bij voorkeur tussen de 30 en 40 jaar. SALARIS: maximaal f 8319,- bruto per maand (exclusief 8 procent vakantietoeslag). INLICHTINGEN: bij ir. J. de Boer, hoofd van de afdeling Landmeten en Vastgoedinformatie, telefoon (020) 596.4600. Vacante functies worden bij voorkeur in deeltijd vervuld, tenzij uitdruk kelijk anders is vermeld. Het gemeentelijk beleid is erop gericht, dat de samenstelling van het ambtenarenapparaat een afspiegeling wordt van de Amsterdamse bevolking. Daarom wordt vrouwen en leden van etnische minderheids groeperingen uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Bij het voldoen aan de gestelde eisen genieten zij de voorkeur. De rechtspositieregeling en de sollicitatiecode van de gemeente Amsterdam zijn van toepassing. De mogelijkheid van kinderopvang is in principe aanwezig. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Schriftelij ke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de personeelsafdeling van de betreffende diensttak/stadsdeel, onder vermelding van het genoemde vacature nummer. gemeente amsterdam NGT GEODESIA 89 - 10 497

(NGT) Geodesia | 1989 | | pagina 29