heidemij Heidemij biedt kansen voor landmeetkundigen! Projectleider (landmeetkundige) Landmeetkundige tekenaars/operators Kadastrale medewerkers Vastgoeddiensten Heidemij is een grote, particuliere onderneming met ruim 2200 medewerkers. Gezamenlijk werken we aan de toekomst van Nederland. Daartoe verlenen wij diensten op het brede terrein van wonen, werken en recreëren. Allemaal gebieden waarop technische kennis belangrijk is en dynamiek en initiatiefvol opereren een grote rol spelen. En over rollen gesproken. Wij zijn adviseur, ontwerper, uitvoerder en beheerder bij projecten in de sfeer van stads- en dorpsvernieuwing, landinrichting, verkeersinfrastructuur, bouw, milieu, vastgoedinformatie, gezondheidstechniek, toerisme en sport. In totaal zijn wij bij zo'n 7000 projecten per jaar betrokken. Kortom een bedrijf met veel mogelijkheden. En om deze mogelijkheden ten volle te benutten kennen we een professioneel managementontwikkelings- beleid en goede ontplooiingsmogelijkheden. Wij investeren veel in kennis en mensen. Daarnaast zijn onze medewerkers mede-aandeelhouder van het bedrijf. Heidemij Vastgoeddiensten BV is als één van de vijf werkmaatschappijen van Heidemij actief op het terrein van de Vastgoedinformatie. Daarbinnen Voor ons kantoor in Hoofddorp zoeken wij een projectleider aan wie de volgende taken zullen worden toebedeeld: - de coördinatie en uitvoering van meerdere pro jecten - het opstellen van nota's, nacalculaties en het opstellen van offertes - het onderhouden van contacten met in- en ex terne opdrachtgevers. Voor deze veelzijdige functie vragen wij kandida ten met: - een hogere opleiding Landmeetkunde (bijvoor beeld HTS-landmeetkunde) - ervaring in het begeleiden en uitvoeren van projecten - goede organisatorische en communicatieve capaciteiten - leeftijdsindicatie ca 30 jaar. Informatie omtrent deze functie kunt u inwinnen bij: Projectleider (landmeetkundige), de heer J.L. Versluis, hoofd regio, tel. 085-778358 (na 19.00 uur: tel. 03459-985). Kadastrale medewerkers, de heer G.H.M. van Schijndel, projectleider, tel. 085-778569 (na 19.00 uur: tel. 073-420336). Landmeetkundige tekenaars/operators, de heer ing. J.M. van Dam, hoofd automatisering, tel. 085-778431 (na 19.00 uur: tel. 08373-15634). neemt de produktgroep Geodesie een belangrijke plaats in. Geodesie werkt voor de meest uiteenlopende opdrachtgevers. Te denken valt aan: kadaster, waterschappen en gemeenten, rijksdiensten en particuliere opdrachtgevers. Onze medewerkers zijn zowel binnen als buiten aan de slag. Omdat het bij Heidemij om mensen gaat, staan zaken als opleiding, carrière en een goede werksfeer bij ons centraal. Voor een goede uitoefening van de functie beschikken wij over de meest moderne opname- en verwerkingsapparatuur. Daarnaast bieden wij mensen die bij ons werken: - een baan met goede perspectieven in een omgeving gericht op groei en dynamiek - een plezierige werksfeer in een goed bedrijf, getuige ook onze vermelding in het boek 'De 49 beste bedrijven om voor te werken' - een goed salaris - goede secundaire arbeidsvoorwaarden. De taken bij deze functie in Arnhem zijn: - werken met geautomatiseerde systemen, zoals digitizer en grafische werkstations - digitaliseren van kaarten - verwerken van meetgegevens tot digitale be standen - verrichten van landmeetkundige tekenwerk zaamheden - verrichten van landmeetkundige rekenwerk- zaamheden Voor deze functie zoeken wij kandidaten met: - LBO-niveau, aangevuld met een landmeetkun dige opleiding (PBNA Landmeetkunde) - kennis van of ervaring met automatisering - diploma kartografisch tekenaar (PBNA). Schriftelijke reacties onder vermelding van voorkeur voor vacature binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad aan: de heer R.R. Wieringa, personeelsconsulent van Heidemij Vastgoeddiensten BV, Postbus 139, 6800 AC Arnhem. De taken die met deze functie samenhangen zijn: - verwerken van akteposten - verwerken van metingen in het S.D. '76 - kaartconversie Voor deze functie vragen wij kandidaten met: - opleiding op CTO-niveau of PBNA-landmeet- kunde - enige ervaring in genoemde werkzaamheden - leeftijd tot 30 jaar - de bereidheid te reizen, waarbij wij u vragen re gelmatig in een hotel of pension te overnach ten. 548 NGT GEODESIA 89-11

(NGT) Geodesia | 1989 | | pagina 36