Planologisch tekenaar (m/v) PROVINCIE UTRECHT geomatic b.v. maatgevend in landmeetkunde en leidingenregistratie LANDMETERS ingenieurs- en adviesbureau De provincie Utrecht heeft ongeveer duizend werknemers. De organisatiestructuur omvat vijf diensten: 1. Wegen Verkeer en Vervoer 2. Water en Milieu 3. Ruimte en Groen 4. Welzijn, Economie en Bestuur 5. De algemene dienst Ondersteuning. Deze diensten zijn weer onderverdeeld in gespecialiseerde afdelingen en bureaus. Ook kent de provincie nog een aantal centrale eenheden onder de griffier. De dienst Ruimte en Groen vraagt ten behoeve van de tekenkamer een voor 19 uur per week Functie-informatie: het uitwerken van planologische teken- en daarmee samenhangende opdrachten, te onderscheiden naar de volgende disciplines: onderzoek landelijk milieu stedelijk milieu infrastructuur c.a. recreatie: het visueel bewerken van gegevens ter voorbereiding van enkelvoudige samengestelde planologische voor stellen, vraagstukken en oplossingen; het vervaardigen van precisie tekenwerk. Functie-eisen: MBO niveau aangevuld met de volgende applicatie(s): stedebouwkundig tekenaar kartografische opleiding grafische vorming: ervaring als planologisch tekenaar; bekendheid met het verwerken van kartografische reprotechnische technieken; enige kennis van geautomatiseerde kartografische ver werking strekt tot aanbeveling; inventief vermogen. Geboden: Afhankelijk van opleiding en ervaring bedraagt het salaris bij indiensttreding minimaal f 1.144,50 tot maximaal f 1.653,50 bruto per maand (op basis van gemiddeld 19 uur per week). Onder de 22 jaar geldt het leeftijdsalaris. Ter attentie van vrouwelijke gegadigden in het bijzonder wordt opgemerkt dat de provincie Utrecht streeft naar meer evenwicht bij de bezetting van arbeidsplaatsen door man nen en vrouwen. Bij de provincie is de mogelijkheid voor kinderopvang aan wezig. Sollicitatie: Binnen 10 dagen na plaatsing richten aan het hoofd van de afdeling personeel en organisatie, postbus 80300, 3508 TH Utrecht, onder vermelding van nummer 955 in de linkerbovenhoek van de brief en op de enveloppe. A geomatic is een middelgroot ingenieursbureau en verricht sinds jaren betrouwbaar en efficiënt de meest uiteenlopende werkzaamheden op het gebied van de landmeetkunde en leidingenregistratie voor de afdeling landmeetkunde zoeken wij, voor spoedige indiensttreding funktie-inhoud: grondslagmetingen detailmetingen waterpassingen uitzetwerkzaamheden funktie-eisen: diploma mts-landmeetkunde of gelijkwaardig minimaal 3 jaar ervaring in moderne meet- en rekentechnieken uw sollicitatie en curriculum vitae richten aan: geomatic b.v., postbus 80, 3300 ab dordrecht, afdeling landmeetkunde, gebouw spuistaete, achterom 83-85, 3311 kb dordrecht, telefoon 078-147522* 554 NGT GEODESIA 89-11

(NGT) Geodesia | 1989 | | pagina 42