geomatic b.v. Delft Geophysical maatgevend in landmeetkunde en leidingenregistratie ingenieurs- en adviesbureau LANDMETERS (m/v) geomatic is een middelgroot ingenieursbureau en verricht sinds jaren betrouwbaar en efficiënt de meest uiteenlopende werkzaamheden op het gebied van de landmeetkundige en leidingenregistratie de werkzaamheden van de buitendienst omvatten o.a.: detailmetingen uitzetwerkzaamheden nauwkeurigheidswaterpassingen deformatiemetingen hoogtemetingen leidingendetektie de aktiviteiten van de binnendienst bestaan o.a. uit: kaartvervaardiging oppervlakte- en volumebepaling digitaliseren van kaarten vervaardigen van matenplans grondslagberekeningen leidingenregistratie geomatic maakt voor dit alles gebruik van de meest geavanceerde meetinstrumenten en kan de resultaten automatisch per computer verwerken voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met: hoofdkantoor: bijkantoren: achterom 83-85, 3311 kb dordrecht utrecht postbus 80, 3300 ab dordrecht zoeterwoude telefoon 078-147522*, telefax 078-140841 DELFT GEOPHYSICAL B.V. is een Nederlands dienstverlenend bedrijf, dat zich richt op seismisch bodemonderzoek. De landseismiek wordt uitgevoerd door bedrijfseenheden die zich tijdelijk vestigen in een projectgebied. Het zwaartepunt van de activiteiten ligt in het buitenland. Momenteel voeren wij projecten uit in het Midden-Oosten, Madagascar en in verschillende landen in Europa. De afdeling landseismiek zoekt in verband met de zich uitbreidende activiteiten Hun taak is: het uitzetten van meetpunten op de seismische lijn in het veld; het invoeren van coördinaten in de computer; het op aanwijzing uitvoeren van landmeetkundige tekeningen; het onderhouden van de benodigde meetapparatuur; het verzorgen van het archief en de aanschaf van diverse kaarten. Functie-eisen: een voltooide opleiding MTS-landmeten, W&W of gelijkwaardig; kennis van en ervaring met verschillende meetapparatuur; goede contactuele capaciteiten. Degenen die belangstelling hebben voor deze functie verzoeken wij hiermee dit aan ons kenbaar te maken, liefst schriftelijk en met verstrekking van een curriculum vitae. Wij zullen uw bericht uiteraard met de nodige zorgvuldigheid behandelen. Mocht u voordat u ons schrijft prijs stellen op nadere inlichtingen, dan is Mevrouw M. J. Lageman graag bereid uw vragen te beant woorden (tel. 015 - 621554). Uw brief gelieve u ter attentie van haar, binnen 14 dagen na verschijning van dit blad, te richten aan DELFT GEOPHYSICAL B.V., Postbus 148, 2600 AC Delft. NGT GEODESIA 89 - 12 591

(NGT) Geodesia | 1989 | | pagina 23