landmeetkundige GEMEENTE UITHOORN Uithoorn is een levendige gemeente met ruim 22.000 inwoners. Gelegen in een waterrijk gebied aan de Amstel is Uithoorn gunstig gesitueerd ten opzichte van grote steden als Amsterdam, Den Haag en Utrecht. Bij de afdeling Nieuwe Werken is plaats voor een De afdeling Nieuwe Werken verzorgt naast de landmeetkundige werkzaamheden binnen de gemeente de voorbereiding en uitvoering van civiele en cultuurtechnische nieuwe en groot onderhoudswerken. salaris maximaal 4.757,- bruto per maand bedragen. Een psychologisch onderzoek kan deel uitma ken van de selectieprocedure. Functie-informatie: zorgdragen voor de landmeetkundige inbreng in de binnenkort te verwezenlijken geautoma tiseerde vastgoedinformatievoorziening; voorbereiden en uitvoeren van meetopdrach- ten; maken van matenplannen; zorg voor het gemeentekadaster; bijhouden en uitbreiden van de digitale GBKN-kaarten. Functie-eisen: diploma HTS-landmeetkunde of een gelijk waardige opleiding; ervaring met bovengenoemde landmeet kundige werkzaamheden; goede kennis van automatisering; goede mondelinge en schriftelijke vaardig heden. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring zal het Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heren ing. R. Esveld en ing. E.H. Berkenbosch, respectievelijk chef van de hoofdafdeling Verkeer, Waterstaat en Milieu en waarnemend chef van de afdeling Nieuwe Werken, telefoon (02975) 4 31 11toestel 200 en 202. Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatie onder vermelding van vacature nummer VWM1,2/GEO binnen 14 dagen te zenden aan de chef van de hoofdafdeling Personeelszaken en Organisatie, Postbus 8, 1420 AA Uithoorn. In alle functies zijn zowel mannen als vrouwen benoembaar. Om te bevorderen dat meer vrouwen worden aangenomen, zal bij gelijke geschiktheid van kandidaten de voorkeur aan een vrouw worden gegeven. Vrouwen die menen aan de gestelde eisen te voldoen worden daarom uitdrukkelijk gevraagd te solliciteren. 36 NGT GEODESIA 90 - 1

(NGT) Geodesia | 1990 | | pagina 38