den haag vraagt: Hoofd afdeling Landmeten (v/m) Voor deze functie geldt: Gemeente 's-Gravenhage Vac. nr. 37-89-1736 Voor de Gemeentelijke Dienst Stadsontwikkeling- Grondzaken t.b.v. de hoofdafdeling Landmeten en Vastgoed Algemene informatie: de afdelingen Landmeten, Digi tale Topografie en Vastgoed vormen tezamen de hoofdaf deling Landmeten en Vastgoed en richten zich in brede zin in de regio Den Haag op de informatievoorziening over vastgoedobjecten en de landmeetkundige werkzaamheden die daarmee samenhangen. De hoofdafdeling is bezig aan een ingrijpende verandering. Deze verandering richt zich op het ontstaan van een effi ciënte en marktgerichte vastgoedinformatievoorziening in de gemeente Den Haag. In het kader van de reorganisatie is 'gemeentebreed' ingezet op o.a. de kenmerken: klantge richt, kostenbewust, resultaat- en mensgericht. Daarbij staan organisatie en techniek gelijkelijk ter discussie. De afdeling Landmeten is in het bijzonder belast met het verkennen en inmeten t.b.v. het topografisch informatiesys teem, het uitvoeren van alle landmeetkundige werkzaam heden, die voorzien in de zgn. 'ingenieursbureaufunctie' van de afdeling, en het bijhouden van de meetkundige grondslag. Taak: zorgdragen voor een optimale bedrijfsvoering van de afdeling en direct operationeel en vakinhoudelijk leiding geven aan de 17 medewerkers. Hierbij komen naast de reeds genoemde reorganisatieken- merken o.a. de kwaliteitsbewaking, marktontwikkeling en regeling van uitbestedingen als belangrijke aspecten naar voren. Als lid van het managementteam, waarin inbreng op het brede gebied van de hoofdafdeling verwacht wordt, zijn naast probleemoplossend en motiverend vermogen ook stimulerend optreden voor de medewerkers, gewenste kwaliteiten voor de functie. Vereisten: - ruime ervaring en een HBO-opleiding op vaktechnisch gebied (HTS-landmeten); - leidinggevende capaciteiten; - grote mate van zelfstandigheid en binnen de gestelde kaders ontwikkelen van eigen initiatief; - goede contactuele eigenschappen, mensgerichtheid en sociale vaardigheid; - bereidheid tot medewerking aan een psychologisch onderzoek. Salaris: maximaal f 6.190,- bruto per maand. Informatie: voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer E. Scheltes, telefoon 070-3123327. SOLLICITATIEADRES: Gemeentelijke Dienst Stadsontwikkeling-Grondzaken, Afd. POI, Laan van Meerdervoort 70, 2517 AN 's-Gravenhage. Het salaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en erva ring. De gemeente Den Haag wil meer vrouwen en le den van etnisch-culturele minderheidsgroeperingen in dienst nemen. Daarom worden juist zij, als zij menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de personeelsafdeling van de betreffende diensttak, onder vermelding van het genoemde vacatu renummer in de linkerbovenhoek van brief en enve loppe en voorzien van uw adres met postcode. NGT GEODESIA 90-1 37

(NGT) Geodesia | 1990 | | pagina 39