systeembeheerder GEMEENTE s HERTOGENBOSCH Een organisatie voor vrouwen! Werken in onze organisatie betekent meer dan alleen werken in een vrouw vriendelijke omgeving. De gemeente 's-Hertogenbosch biedt vrouwen functies aan op middelbaar en hoger niveau met doorgroeimogelijkheden. 's-Hertogenbosch is een vitale stad, met een monumentale binnenstad, vele bestuursfuncties en culturele voorzieningen. De stad heeft een aantrekkelijk werk- en leefmilieu en fungeert als een centrum voor dienstverlening. De gemeentelijke organisatie speelt een belangrijke rol in de ontwikkeling van de stad. Om deze rol effectief te vervullen kiest de gemeente voor permanente ver andering, in wisselwerking met de omgeving, waarbij ze zich tot doel heeft gesteld de bestuurlijke en ambtelijke organisatie aan te laten sluiten bij maat schappelijke ontwikkelingen. Binnen de sector Beheer en Exploitatie realiseert en beheert de Technische Dienst de openbare ruimte. De afdeling Projecten is belast met de voorbereiding en uitvoering van aanleg, reconstructie en restauratie van openbare werken alsmede het uitvoeren van de landmeetkundige taken. De sectie Landmeten (1 1 medewerkers) start met de volledig geautomatiseerde kaartvervaardiging. Vacant is de functie: Algemeen: Ook vrouwen, die be langstelling hebben voor deze functies maar thans nog niet aan alle functie- eisen voldoen en van mening zijn dat zij bin nen afzienbare termijn gekwalificeerd kunnen raken, nodigen wij nadrukkelijk uit te solliciteren. Wij hebben, in samen werking met andere organisaties, een vorm van betaalde bedrijfskinderopvang. Hiervan kan in principe, afhankelijk van de plaatsingsmogelijkheden bij het kinderdagverblijf, gebruik worden gemaakt. (landmeetkundig automatiseringsmedewerker) vacaturenummer IV-8907 v/m Inlichtingen: Inlichtingen over deze functie kunnen worden in gewonnen bij: Taak: het realiseren, verder ontwikkelen en bijhouden van het digitale bestand dat in de toekomst als basisbestand zal gaan dienen voor de gemeentelijke ge automatiseerde vastgoedinformatie voor ziening: het praktisch en slagvaardig oplossen van problemen op het gebied van de gegevensverwerking en op het gebied van software; het inspelen op en vertalen van de in formatiebehoefte van potentiële interne en externe gebruikers van het bestand; het mede richting en inhoud geven aan de gemeentelijke ontwikkeling ten aan zien van vastgoedinformatie. Van de medewerk(st)er wordt verwacht dat hij/zij het takenpakket met grote mate van zelfstandige verantwoordelijk heid voor produktkwaliteit en proces gang verricht. Functie-eisen academisch niveau, geodesie danwel een combinatie van opleiding en erva ring welke hiermee overeenkomt; specialisatie in en ervaring met automatisering en systeem-coördinatie op het kartografisch gebied; Affiniteit met vastgoed-informatie met het oog op de gemeentelijke ontwik keling. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal f 5.290,— per maand (ni veau 10). Verdere doorgroei is, afhan kelijk van de ontwikkelingen in het ge meentelijk vastgoed informatiesysteem, niet uitgesloten. de heer ir. J. Knol, hoofd van de afdeling Projecten (telefoon 073 -155667) of de heer H. van Heusden, project leider Landmeten (tele foon 073-155679). Sollicitatie: Uw sollicitatie kunt u bin nen 14 dagen na het ver schijnen van deze adver tentie, onder vermelding van het vacaturenummer op brief én enveloppe, zenden aan: de heer ir. H. J. M. Bekker, directeur van de sector Beheer en Exploi tatie, Postbus 1410, 5200 BL 's-Hertogen bosch. 38 NGT GEODESIA 90 - 1

(NGT) Geodesia | 1990 | | pagina 40