MEDEWERKER LANDMETEN GEMEENTE WDERDEN HOOFD VAN DE SECTIE VASTGOEDINFORMATIE Gemeente Lelystad van vacaturenummer. Lelystad vraagt een vacaturenummer 90/1, bij de dienst stadsontwikkeling en openbare werken, afdeling grondzaken en vastgoedinformatie. De gemeente Lelystad heeft een oppervlakte van 35.348 hectare, waarvan 2.610 hectare bebouwd en 1.967 hectare onbebouwd toekomstig stedelijk gebied. De ambtelijke organisatie van de gemeente is opgebouwd uit drie diensten: de bestuursdienst, de dienst maatschappelijke zaken en de dienst stadsontwikkeling en openbare werken (SOW). De dienst SOW omvat naast een afdeling dienstondersteuning alle technische beheers- en ontwikkelingsafdelingen waaronder de afdeling grondzaken en vastgoedinformatie. Het gemeentelijk personeelsbeleid heeft als uit gangspunt voor de samenstelling van het personeelsbestand een evenredige vertegenwoordiging van vrouwen en hen die tot de etnische minderheden behoren. Daarom voert de gemeente positieve actie voor deze groepen mensen. Bij benoemingen wordt aan hen de voorkeur gegeven, mits zij beschikken over de vereiste kwaliteiten. Daarom worden zij uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Functie-informatie: de sectie vastgoedinformatie bestaat uit 11 medewerkers die belast zijn met de volgende taakvelden: - landmeten, belast met alle meet- en uitzetwerk; - cartografie en gegevensbeheer; - geautomatiseerde gegevensverwerking; - reprografie, bestaande uit donkere kamer en lichtdrukkerij. Het hoofd van de sectie is onder meer belast met de volgende taken: - het geven van leiding aan de sectie; - het adviseren inzake de taak en doelstelling van de sectie; - het mede-ontwikkelen van de gemeentelijke vastgoedinformatievoorziening; - het initiëren en stimuleren van grafische toepassingen en koppelingen. Functie-eisen: - voltooide opleiding tot geodetisch ingenieur of opleiding tot gelijkwaardig niveau; - aantoonbare leidinggevende en management kwaliteiten; - gedegen kennis en inzicht in de gemeentelijke vastgoedinformatievoorziening; - kennis en ervaring met interactief-grafische gegevensverwerking. Salaris: aanstelling zal afhankelijk van opleiding en ervaring plaatsvinden in maximaal schaal 12 f. 6.107,-- bruto per maand. De gebruikelijke gemeentelijke rechtspositie regelingen zijn van toepassing. Een woonplicht voor Lelystad geldt. Nadere inlichtingen kunnen worden verkregen bij de heer Th. Grootjen, adjunct-directeur van de dienst SOW, telefonisch te bereiken onder nummer 03200-78551. Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijning van dit blad zenden aan burgemeester en H wethouders van Lelystad, ÏH§pLa t-sjiV Postbus 918200 AB Av y Lelystad, onder vermelding Postbus 91, 8200 AB Lelystad bezoekadres Stadhuisplein 2, telefoon 03200-/8911, telex 70487 gmlls nl De gemeente Woerden is -met bijna 35.000 inwoners- een gemeente met een uitstekend voorzieningenniveau en heeft een centrumfunctie in het westelijk weidegebied van de provincie Utrecht. Bij de dienst Openbare Werken, afdeling Stadsontwikkeling, bureau Grondzaken, is binnenkort vacant de functie van Functie-inhoud: De aan te stellen medewerk(st)er - wordt belast met de landmeetkundige werkzaamheden voor de gehele dienst en in het bijzonder de afdeling stadsontwikkeling; - is verantwoordelijk voor het door de gemeente te verstrekken en te vervaardigen kaartmateriaal (stadsplattegronden e.d.); - is contactpersoon voor aanschaf van G.B.K.N.- kaarten en in samenwerking met het Kadaster belast met de bijhouding hiervan; - adviseert over nieuwe (geautomatiseerde) werkmethoden en technieken, alsmede over de aanschaf van instrumentarium en materiaal. Functie-eisen: - het bezit van het diploma H.T.S.-landmeten; - ervaring met bovengenoemde werkzaamheden. Salaris: Geboden wordt, afhankelijk van opleiding en ervaring, een salaris tot max. f 4757,- bruto per maand (salarisniveau 9). Aan hen die behoren tot groepen die in onze organisatie verhoudingsgewijs ondervertegenwoordigd zijn, wordt -bij gelijke geschiktheid- voorrang gegeven. Nadere inlichtingen worden verstrekt door de afdelingschef, de heer R.B. de Haas, telefoon 03480- 28458, of de heer J.A. den Hoed van het bureau Grondzaken, telefoon 03480-28363. Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatiebrief binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan burgemeester en wethouders van de gemeente Woerden, Postbus 2011 3440 DA Woerden. NGT GEODESIA 90-1 3g

(NGT) Geodesia | 1990 | | pagina 41