U brengt lijn in onze stadsplannen RUIMTELIJKE ORDENING LANDMEETKUNDIGE V/M Twee nieuwe woonwijken, actie in de binnenstad, versterking van stedelijke functies, wijkteams voor beheer en onderhoud: in Groningen werkt het. Op basis van een ambitieus Structuurplan ontwikkelt het gemeentebestuur de plannen die passen in een stedelijk knooppunt van 950 jaar. De Dienst Ruimtelijke Ordening ondersteunt het gemeentebestuur in de sectoren bouw, wonen, verkeer en woonomgeving. Ook de economische kant van de ruimtelijke plannen hoort daarbij. Dat is vooral het werk van de vakdirectie Grondzaken van de dienst. Kosten en baten van ruimtelijke ontwikkelingen worden daar zichtbaar en beheersbaar gemaakt. Aan dat 'zichtbaar' werkt de afdeling landmeetkunde heel letterlijk mee. De buitendienst van die afdeling vraagt een nte Deze krijgt een breed werkterrein. Uitzetwerk voor bouw en aanlegplannen; waterpassingen uitvoeren; metingen doen voor de grootschalige basiskaart, en die uitwerken; peilen in havens, vijvers en kanalen; rooilijnen, kavels en erfgrenzen aangeven; bestemmings- en matenplannen berekenen, opmeten en uitzetten; geautomatiseerd kaartvervaardigen met Kern-lnfocam. De geschikte kandidaat kan dit allemaal. Heeft dan ook MTS-Landmeten of een gelijkwaardige opleiding, en mis schien ook al werkervaring. Is bekend met het verschijnsel automatisch tekensysteem. En kan goed omgaan met de mensen die belang hebben bij, of gewoon belangstelling voor deze landmeetkundige werkzaamheden. Het salaris hangt af van leeftijd, opleiding en ervaring en kan gaan tot 3.641,- bruto per maand. Wilt u meer weten over deze baan, neem dan even contact op met de heer H. Westra, plv. hoofd landmeetkunde, telefoon (050) 442266 of privé (05940) 3808. Uw sollicitatie richt u, met vermelding van het vacature nummer RO 89-25, aan de Dienst Ruimtelijke Ordening, directiestaf personeel, Postbus 7081, 9701 JB Groningen. De gemeente Groningen neemt steeds meer vrouwen in dienst, juist ook in technische functies. Vrouwen die tot de geschikte kandidaten behoren, maken meer kans op deze baan. 40 NGT GEODESIA 90 - 1

(NGT) Geodesia | 1990 | | pagina 42