zoekt landmeetkundigen voor binnen en buiten idhv HTS-ingenieur Landmeten Geo Meetdienst b.v. is een gespecialiseerd bureau voor landmeetkunde met ruim 80 medewerkers. Naast een behoorlijke landmeetkundige buitendienst hebben we een vrij uitgebreide computerafdeling, waar de verwerking van het buitenwerk plaatsvindt en waar ook veel werkzaamheden verricht worden in het kader van vastgoedbeheer. Ter aanvulling van onze binnen- en buitendienst zijn wij op zoek naar een aantal enthousiaste medewerkers. Zowel de binnendienst als de buitendienst zouden we graag uitgebreid zien met enkele MTS-landmeetkundigen. Daarbij gaat onze voorkeur uit naar jonge mensen. Geo Meetdienst biedt nieuwe collega's goede mogelijkheden om intern verder opgeleid te worden. MEETDIÉNSi DHV Raadgevend Ingenieursbureau BV Hebt u interesse in een boeiende functie bij een gezond bedrijf? Richt uw schriftelijke sollicitatie dan zo spoedig mogelijk aan: Geo Meetdienst, de heer G.C. Klamer, Postbus 15, 3750 GA Spakenburg. Wilt u meer weten over ons bedrijf, vraag dan ons informatiebulletin Uiteengezet aan. Bel 03499 - 84284. Geo Meetdienst Bureau voor Landmeetkunde Rikkert Jacobsstraat 14 Postbus 15 3750 GA Spakenburg Telefoon 03499 - 84284 Fax 03499 - 86685 DHV is een onafhankelijk raadgevend ingenieursbureau dat zowel nationaal als internationaal operationeel is. Het bureau heeft ca. 1100 medewerkers in dienst, die vanuit Amersfoort of een van onze regionale of in ternationale vestigingen werken. DHV levert kennis, adviezen en produkten aan het bedrijfsleven en (semi)- overheden. Ons bureau is actief op het gebied van de gebouwde omgeving, de infrastructuur, de landbouw, het milieu en het trans port. Vanuit twintig sectoren bieden wij onze kennis en ervaring doelmatig aan en zijn wij in staat efficiënt kleine en grote projecten voor opdrachtgevers uit te voeren. De sector Civiele Infrastructuur bevat de disciplines wegen, waterbouw, riolering, groenvoorziening en geodesie, die zijn gebundeld in een aantal advies- en produktie-afdelingen. Voor de afdeling Landmeten en Kartografie zoeken wij een: die een leidinggevende positie ambieert. Uw afdeling telt 10 medewerkers van verschillend niveau, aan wie u op inspirerende wijze leiding geeft. Daarnaast omvatten uw taken onder meer: - opzetten van procedures voor kwaliteitsborging - begeleiden van de ontwikkeling, implementatie en het onderhoud van software. U rapporteert rechtstreeks aan het hoofd van de afdeling. Voor deze functie van "chef binnendienst" zoeken wij een man of vrouw met een HTS-opleiding Landmeten. U heeft minimaal 5 jaar praktijkervaring en bent bekend met ka dastrale werkzaamheden. Uw persoonlijkheid moet u in staat stel len de stap te maken naar een leidinggevende positie. Gelet op huidige en toekomstige ontwikkelingen is uw belangstel ling voor automatisering groot. Uw leeftijd ligt tussen de 28 en 35 jaar. Voor aanvullende informatie kunt u zich wenden tot de heer ing. T.E. Houterman, tel. 033-683288. Sollicitaties, kunnen worden gericht aan de afdeling Personeel en Organisatie van DHV Raadgevend Ingenieursbureau BV, ter atten tie van de heer H.A. Kattenburg. DHV Raadgevend Ingenieursbureau BV Laan 1914 nr. 35, Postbus 85, 3800 AB Amersfoort Lid Orde van Nederlandse VWvj Raadgevende Ingenieurs NGT GEODESIA 90 - 1 41

(NGT) Geodesia | 1990 | | pagina 43