geomatic b.v. RAYON - LANDMETER* maatgevend in landmeetkunde en leidingenregïstratie ingenieurs- en adviesbureau Bij de dienst Openbare Werken kan op de afdeling Landmeetkunde worden geplaatst een Taak: - terreinuitzettingen t.b.v. grondtransacties en nieuwbouw; - maat-technische begeleiding bij de aanleg van civieltechnische werken; - verzorging van de kadastrale grens-aanwijzingen; - matenplanberekeningen. Functie-eisen: - H.T.S. landmeetkunde of gelijkwaardige opleiding; - kennis en ruime ervaring in geautomatiseerde landmeetkundige processen; - grondige kennis van de kadastrale landmeetkunde. Medewerk(st)ers van de afdeling zullen bij de selectieprocedure worden betrokken. Nadere inlichtingen worden desgewenst verstrekt door het hoofd van de afdeling, de heer ing. T. van Helden (tel.: 040-386391). Salaris Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tot en met f 4.757, bruto per maand. Het beleid van de gemeente Eindhoven is er op gericht te streven meer vrouwen en mensen van etnische minderheden in dienst te nemen. Daarom worden zij met name uitgenodigd te solliciteren. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van deze oproep te richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken en Organisatie van de Technische Diensten, de heer ing. H. Brouns, Postbus 998, 5600 AZ Eindhoven, onder vermelding van vaca ture nr. 8292 (in de rechter bovenhoek van de brief). Binnen 4 weken na de sluiting van de inzendtermijn kunnen de sollicitanten nader bericht verwachten. A geomatic is een middelgroot ingenieursbureau en verricht sinds jaren betrouwbaar en efficiënt de meest uiteenlopende werkzaamheden op het gebied van de landmeetkundige en leidingenregistratie de werkzaamheden van de buitendienst omvatten o.a.: detailmetingen uitzetwerkzaamheden nauwkeurigheidswaterpassingen deformatiemetingen hoogtemetingen leidingendetektie de aktiviteiten van de binnendienst bestaan o.a. uit: kaartvervaardiging oppervlakte- en volumebepaling digitaliseren van kaarten vervaardigen van matenplans grondslagberekeningen leidingenregistratie geomatic maakt voor dit alles gebruik van de meest geavanceerde meetinstrumenten en kan de resultaten automatisch per computer verwerken voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met: hoofdkantoor: achterom 83-85, 3311 kb dordrecht postbus 80, 3300 ab dordrecht telefoon 078-147522*, telefax 078-140841 bijkantoor: utrecht NGT GEODESIA 90 - 1 47

(NGT) Geodesia | 1990 | | pagina 49