Aspirant landmeter v/m GEMEENTE De gemeente Rheden (met de dorpen Velp, Rheden, De Steeg, Ellecom, Dieren, Spankeren en Laag-Soeren) heeft 47.000 inwoners en ligt ten oosten van Arnhem aan de Veluwezoom. Modern, vriendelijk en doelgericht werken zijn sleutelwoorden voor de vier diensten waaruit de gemeentelijke organisatie bestaat: de Bestuursdienst, de Dienst Openbare Werken en Woningzaken, de Dienst Welzijn en de Dienst Ruimtelijke Ordening. Bij het Bureau Grondzaken en Landmeten van de Dienst Ruimtelijke Ordening bestaat de vacature van die belast zal worden met o.m. de volgende werkzaamheden: - Het verrichten van situatiemetingen t.b.v. bestemmingsplannen en wegreconstructies en het meten van lengte en dwarsprofielen voor bouwkundige en civieltechnische werkzaamheden; - het uitzetten van riolering, kabel- en leidingtracé's, wegassen, bouwterreinen, rioollijnen e.d. en het assisteren van de landmeter; - het met behulp van eigen of kadastrale veldwerken kaarteren op maatvast materiaal, het verrichten van bijhoudingsmetingen t.b.v. de GBKN en het vervaardigen van tekeningen t.b.v. aan- en verkopen en onteigeningen: - het verstrekken van inlichtingen uit en het bijhouden van de eigendomsregistratie en het gemeentelijk kadaster. De vacature is opengesteld voor 38 uur per week. Gevraagd: - Het bezit van een MTS-diploma Landmeten met enkele jaren praktijkervaring, danwel een gelijkwaardige opleiding; - ervaring met geautomatiseerde gegevensinwinning strekt tot aanbeveling. Geboden: - Een salaris dat afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring, zal liggen binnen de grenzen van 2.353,00 (aanloopschaal 6) en 3.641,00 (functieschaal 7) bruto per maand. De medewerkers van het bureau zijn bij de selectie betrokken. De gemeente wil het aantal vrouwen in gemeentedienst uitbreiden, met name in die functies, waarin zij tot dusverre ondervertegenwoordigd zijn. Daarom zal in eerste instantie de selectie worden toegespitst op de vrouwelijke gegadigden voor deze functie. Vrouwen die beschikken over een lager opleidingsniveau dan vereist, maar door aantoonbare ervaring en aanvullende studie aan de functie-eisen kunnen gaan voldoen, worden uitgenodigd te solliciteren. Zij die wel beschikken over het vereiste opleidingsniveau, maar niet direct over de gevraagde ervaring, worden eveneens uitgenodigd te solliciteren. Blijkt zich daaronder geen voldoende geschikte kandidate te bevinden, dan wordt de selectie uitgebreid tot de mannelijke gegadigden. De mogelijkheid van kinderopvang is aanwezig. Informaties kunnen desgewenst worden ingewonnen bij de Chef van genoemde afdeling, de heer E. van der Visch, telefoon 08309 - 7 64 07 of bij de heer R. van Wolferen, personeelsfunctionaris, telefoon 08309 - 7 62 34. Schriftelijke sollicitaties kunnen, onder vermelding van vacaturenummer 89-22, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad worden gericht aan de personeelsfunctionaris, de heer R. van Wolferen, Hoofdstraat 3, 6994 AB De Steeg. NGT GEODESIA 90 - 2

(NGT) Geodesia | 1990 | | pagina 25