ONDERAFDELINGSHOOFD (v/m) LANDMEETKUNDIGE PROJECTEN PROJECTLEIDER (v/m) ministerie van verkeer en waterstaat meetkundige dienst A/7) ministerie van verkeer en waterstaat De Meetkundige Dienst (MD) is de Rijkswaterstaatsdienst voor geo- informatie, geo-informaticaen algemene informatica infrastructuur op die gebieden waar het Ministerie van Verkeer en Waterstaat haar taak heeft bij het oplossen van maatschappelijke vraagstukken. Circa 500 medewerkers leveren een uitgebreid scala van produkten en diensten, voornamelijk aan de overheid, maar ook aan particulieren. Voor wat betreft geo-informatie en geo-informatica houden wij ons onder meer bezig met landmeetkunde, mariene geodesie, fotogrammetrie, topografische/thematische kartografie en remote sensing. De komende tijd zal het accent worden gelegd op de inwinning van plaatsgebonden informatie door middel van satellieten en de opbouw en beschikbaarstelling van digitale bestanden met geo-informatie. Bij de uitvoering van deze taken speelt de hoofdafdeling Mariene en Terrestrische Geodesie een belangrijke rol. De hoofdafdeling bestaat uit circa 250 medewerkers, waarvan het merendeel landelijk gespreid werkzaam is. Binnen de hoofdafdeling vindt een ingrijpend veranderingsproces plaats. Naast de afdelingen Onderzoek en Ontwikkeling en Mariene Geodesie is de afdeling Terrestrische Geodesie specifiek belast met de volgende taakvelden: landmeetkundige inwinning; advies en assistentie ter voorbereiding (grondverwerving grenzen); ontwerp (digitaal terreinmodel) en uitvoering (maatvoering, verrekening) van bouwprojecten. Binnen de afdeling Terrestrische Geodesie van de hoofdafdeling Mariene en Terrestrische Geodesie dienen de hiernavolgende vacatures op korte termijn vervuld te worden. Functie-informatie: - verantwoordelijk voor het personeelsmanagement van de onderafdeling; - een bijdrage leveren aan projectonderzoeken en invoering van nieuwe meetmethoden en -technieken; - voeren van in- en extern overleg; - deelnemen aan de beleidsvoorbereiding op afdelingsniveau en de inzet van meeteenheden op afdelingsniveau. Functie-eisen: - HTS-diploma landmeetkunde; - leidinggevende capaciteiten. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal 5.290,- bruto per maand, exclusief 8% vakantie-uitkering. Standplaats: Haarlem. Functie-informatie: - voorbereiden van en (functioneel) leiding geven aan landmeetkundige projecten/meetunits van variabele grootte; - deelnemen aan de beleidsvoorbereidingen van de onderafdeling; - geven van specialistische adviezen aan derden; - mede zorg dragen voor kwaliteitsbewaking en efficiënte inzet van personeel en apparatuur; - instrueren van meetleiders bij de invoering van nieuwe methoden en technieken; - begeleiden van praktikanten (HTS/MTS). Functie-eisen: - HTS-diploma landmeetkunde. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal 4.144,- bruto per maand, exclusief 8% vakantie-uitkering. Standplaats: Krimpen aan den IJssel. Informatie en sollicitatie: De Meetkundige Dienst is op zoek naar creatieve mensen met een doelgerichte, praktische instelling. Voor leidinggevende functies wordt veel waarde gehecht aan management kwaliteiten op technisch, financieel en sociaal gebied. Bij de MD wordt een gericht opleidingsbeleid gevoerd en wordt van de kandidaten verwacht dat zij interesse hebben in het uitbreiden van hun kennis en vaardigheden. Voor meer informatie over deze functies kunt u contact opnemen met de heer ing. H.J. Theeuwsen, telefoonnummer (015) 691393. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen, na verschijning van dit blad, richten aan de Meetkundige Dienst van de Rijkswaterstaat, stafafdeling Personeelszaken, t.a.v. mevrouw A.M. Jonk, Postbus 5023, 2600 GA Delft. Vermeld in uw reactie naar welke functie uw belangstelling uitgaat. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. De Meetkundige Dienst wil meer vrouwen in dienst nemen. Bij gelijke geschiktheid van kandidaten genieten vrouwen de voorkeur. NGT GEODESIA 90 - 2 89

(NGT) Geodesia | 1990 | | pagina 29