Delft I Stad in bedrijf. Delft. Voor de dienst Beheer en Milieu: een automatiseringsmedewerker die net zo deskundig is in landmeetkunde De dienst De baan De vrouw of man De honorering Emancipatiebeleid Informeren en solliciteren Delft is een stad met twee karakters. Een kultureel en een ondernemend. In het verleden de stad van Vermeer, Hugo de Groot en Antoni van Leeuwenhoek. Nu een stad met een grote diversiteit aan bezienswaardigheden, industrie en instituten. Waarvan sommige met wereldnaam. En een Technische Universiteit die geschiedschrijvende suksessen boekte. Delft is hard op weg om die twee karakters te laten samenvloeien tot een sterke, eigen identiteit. Als stad met kwaliteiten, als stad voor ondernemers. Delft heeft een bestuursvorm waarbinnen een negental diensten een ruime eigen verantwoordelijkheid heeft en een ondernemende stijl van werken. Binnen de dienst Beheer Milieu heeft een aantal afdelingen een specifieke taak. De afdeling landmeten/vastgoed verzorgt de reguliere land meetkundige werkzaamheden, maar richt zich daarnaast in sterke mate op het voorbereiden, opzetten en beheren van een viertal basisregistraties, waaronder een digitaal topo grafisch basisbestand en lijnsegmentensysteem. Ook is men bezig de kadastrale registratie te automatiseren, en worden er voorbereidingen getroffen voor het opzetten van een vastgoedinformatiesysteem. De werkzaamheden in de buitendienst gebeuren reeds met zelfregistrerende appara tuur voor geautomatiseerde kaartvervaardiging, terwijl de automatiseringssektie beschikt over onder meer interaktief grafische werkplekken, gekoppeld aan een dienstenbreed netwerk. De baan behelst, samengevat, het optreden als interme diair tussen enerzijds de geautomatiseerde gegevens verwerking, en anderzijds de produktie. Dat vraagt een gedegen ontwikkelingsperiode waarin en waarna aktief zal worden meegewerkt aan opbouw en beheer van diverse registraties; beheer en koppelen van digitale topografische bestanden; schrijven van programma's en instrukties; implementeren van nieuwe ontwikkelingen in de landmeet kunde en vastgoedontwikkeling; en het geven van een aanzet tot verbetering van knelpunten. Van de nieuwe vrouw of man verlangen we in de eerste plaats een even uitgebreide deskundigheid op het gebied van automatisering als van landmeetkunde. We denken daarbij aan het niveau H.B.O. landmeetkunde/vastgoed, aangevuld met AMBI-modules. Programmeerervaring met Unix-Oracle is een voordeel. Goede instruerende en kommunikatieve vaardigheden zijn beslist noodzakelijk. Het salaris bedraagt, bij een 38-urige werkweek, maximaal f4.144,- bruto per maand, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. De Gemeente Delft streeft naar een evenwichtige verdeling van het aantal vrouwelijke en mannelijke werknemers. Dit in het kader van een aktief emancipatiebeleid, dat echter nog veel meer omvat dan de man/vrouw verdeling. Ook gehandicapten, homosexuelen en migranten hebben in Delft een meer dan gemiddelde aandacht. Aangezien de groepen: vrouwen, migranten en gehandicapten binnen het personeelsbestand van de gemeente (nog) geen aan toonbare afspiegeling vormen van de Delftse bevolking, genieten zij bij voldoende geschiktheid de voorkeur. Solliciteren doet u uitsluitend schriftelijk, binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie. Richt uw brief aan de dienst Beheer en Milieu, t.a.v. de afdeling Personeel Organisatie, Postbus 63, 2600 AB Delft. Nadere informatie wordt verstrekt door de heer T. J.C. Balt - hoofd afdeling landmeten/vastgoedinformatie - op (doorkies) nummer 015-602247. NGT GEODESIA 90 - 2 93

(NGT) Geodesia | 1990 | | pagina 33