landmeetkundige operator/tekenaar projectleider landmeten Van Steenis is een onafhankelijk, landelijk werkend ingenieursbureau met een coöperatieve grondslag. Het ruim 100 medewerkers tellende bureau le vert kennis, adviezen en producten aan een gevarieerde groep van op drachtgevers waaronder: kadaster, gemeente, nutsbedrijven, aannemers, collega-bureau's en industrie. Het ingenieurswerk is onderverdeeld in twee hoofdgroepen, Civiele tech niek en Landmeten waarvan de laatste afdeling de grootste is. Onder Land meten valt ook een grote automatiserings-afdeling, waar gebruik wordt ge maakt van geavanceerde apparatuur en veelal "in-House" ontworpen soft ware. Bij Van Steenis bestaan, wegens een aanhoudende toename van het aantal opdrachten, vacatures voor: Functie-inhoud: werken met geautomatiseerde systemen, zoals digitizer en grafi sche werkstations. digitaliseren van kaarten. verwerken van meetgegevens tot digitale bestanden. verrichten van landmeetkundige tekenwerkzaamheden. verrichten van landmeetkundige rekenwerkzaamheden. Functie-eisen: MTS landmeetkunde. zelfstandig kunnen werken. kandidaten met ervaring met auto matisering verdienen de voorkeur. Voor nadere informatie omtrent de functie "Projectleider landmeten" kunt u con tact opnemen met de heer Ir. J.B. Ebbinge, hoofd landmeten, voor informatie om trent de functie "Operator/Tekenaar" kunt u contact opnemen met de heer Ir. E.M.J. Bontje, telefoon 030-331331. Uw schriftelijke reactie kunt U binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad, verge zeld van een curriculum vitae, richten aan: Coöperatieve Vereniging Van Steenis b.a., ter attentie van de heer Ir. J.B. Ebbinge, Nieuwe Gracht 5, 3512 LB UTRECHT. Functie-inhoud: de coördinatie en begeleiding van zowel binnen- als buitendienst me dewerkers bij de uitvoering van een groot aantal projecten. het bewaken van de kwaliteit. het onderhouden van contacten met externe opdrachtgevers. Functie-eisen: HTS Landmeetkunde. ervaring in het begeleiden en uit voeren van projecten. aantoonbare affiniteit met auto matisering. goede organisatorische en communicatieve vaardigheden. leeftijdsindicatie ca. 35 jaar. NGT GEODESIA 90

(NGT) Geodesia | 1990 | | pagina 36