passe-partout Docent bouwnieten Gemeente Venlo landmeetkundig medewerk(st)er ingenieursbureau KVVan Alphen is een zelfstandig informatica adviesbureau KV* VAN ALPHEN De veranderingen gaan snel. Uiterst strategisch gelegen op het snijvlak van internationale verkeersaders ontpopt Venlo zich op de rand van Europa: in korte tijd heeft de stad zich ontwikkeld tot logistiek centrum van Europese allure. Venlo telt momenteel 64.000 inwoners en vervult een centrumfunktie in de regio Noord-Limburg. Het gemeentelijk apparaat biedt werk aan ca. 800 medewerkfstjers. Bij de afdeling Landmeetkunde en Kadaster van de dienst Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu bestaat op korte termijn plaatsingsmogelijkheid voor een in de binnendienst Algemene informatie: De afdeling telt momenteel 7 medewerkers en is verantwoor delijk voor de vervaardiging en het up to date houden van grootschalig topografisch kaartmateriaal. Deze kaarten wor den gebruikt voor de ontwikkeling, uitwerking en beheer van plannen op het gebied van de ruimtelijke ordening, civiel- en kuituurtechniek. Funktie-intormatie: De nieuwe medewerker wordt in hoofdzaak belast met teken en rekenwerkzaamheden, waaronder: interpreteren en verwerken van veldschetsen, tachyme- trische opnamen, waterpassingen e.d. vervaardigen van grondtransaktie-tekeningen; assisteren bij de verwerking van gegevens in een inter actief grafisch CAD-systeem; verstrekken van kadastrale informatie aan de balie; vervangen van de buitendienstmedewerker. Funktie-eisen: MTS-landmeten/CTO-opleiding of gelijkwaardig; bij voorkeur ervaring in binnen- en buitendienst; ervaring of affiniteit met automatisering op het vakge bied; bereidheid tot verdere scholing; leeftijd tot 40 jaar. Gelet op de teamsamenstelling worden vrouwen nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Arbeidsvoorwaarden Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en be draagt maximaal f 3641,— bruto per maand (schaal 7). Uit loop naar schaal 8 t.z.t. is mede afhankelijk van de persoon lijke invulling van de funktie. De gebruikelijke rechtspositieregelingen van de gemeente Venlo zijn van toepassing. Procedure: Een personeelsdelegatie is bij de selektieprocedure be trokken. Bij gelijke geschiktheid wordt de voorkeur gegeven aan kandidaten uit de kategorieën die op de arbeidsmarkt een achterstand hebben. Mocht u aanvullende informatie wensen dan kunt u telefo nisch kontakt opnemen met de heer G. v.d. Woning (afde lingschef), tel. 077 - 596608, of de heer P. Simons (perso- neelskonsulent), tel. 077 - 596333. Belangstellenden worden uitgenodigd binnen 2 weken na verschijningsdatum de sollicitatiebrief te zenden aan de direkteur Dienst Personeel en Organisatie, Postbus 1900, 5900 BX Venlo, o.v.v. vakaturenummer V/001. Binnen het bureau werken deskundigen op het gebied van organisatie, informatie en automatisering nauw samen. Ons dienstenpakket bestaat uit advisering, systeemontwikkeling en standaard software produkten. Hierbij hanteren wij eigen methoden en technieken, die snel tot een resultaat leiden. De ontwikkeling van vastgoed- en milieu systemen, afgestemd op de informatiebe hoefte is onze specialiteit. Wij zijn werkzaam op het gebied van ruimtelijke ordening, openbare werken, milieuhygiëne, volkshuisvesting, grond bedrijf, nutsvoorziening en belastingheffing. Met onze op resultaat gerichte aanpak kunnen wij u helpen met het leggen van een goed gefundeerde basis voor uw informatievoorziening. informatica adviseurs Pelmolenlaan 16c, tel: 03480 - 25151 3447 GW Woerden fax: 03480 - 25296 een afwisselende en boeiende baan. Gezocht: een docent met TU- of HTS-opleiding, leeftijd ca. 30 jaar, praktische ervaring op de bouwplaats gewenst. Taak: het samen met drie anderen ver zorgen van kursussen maatvoering aan volwassenen door heel Neder land (3 dagen); het met onze maatvoerders ontwikke len van kursusstof (1 dag); het zelfstandig uitvoeren van meet- werk (1 dag). Computerervaring, een goede handelsgeest en onder nemingszin strekken tot aanbeveling. Salarisindikatie: f 3.250,f 6.000,bruto per maand, excl. reis- en verblijfskosten, afhankelijk van ervarings niveau. Gelieve kontakt op te nemen met: INGENIEURSBUREAU PASSE-PARTOUT, ir. J. J. Knol Mercuriusweg 8, 2741 TA Waddinxveen Tel. 01828-10411/10474, 's avonds 01820-23453 NGT GEODESIA 90 - 3 143

(NGT) Geodesia | 1990 | | pagina 31