Geodetisch ingenieur m/v VROM Ministerie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer 77^W7Z7~iwrnMiiTJTrrni7\ ■f i 'J i\J IL LÜJ*£Ma 'm. 'm13A 'i( LM'Z* Hoofddirectie van het Kadaster en de Openbare Registers Directie Geodesie Afdeling Onderzoek en Ontwikkeling Bent u al enige jaren (3 a 5) werkzaam als geodetisch ingenieur? Heeft u ervaring in het ontwikkelen van geautomati seerde systemen? Heeft u interesse in het doen van Research Deve lopment voor de grootste landmeetkundige dienst van Nederland? Heeft u zin in het leiding geven aan onderzoeks- en ontwikkelingsteams op het gebied van de geodesie en de vastgoedinformatie, bijv. de uitbouw van LKI, de toekomstbepaling van de GBKN en het moderni seren van de kadastrale meetmethoden? Wilt u behoren tot diegenen in Nederland met de meest recente kennis van de geodesie door het be zoeken van nationale en internationale symposia, congressen en studiedagen en door het bijhouden van de nationale en internationale vakliteratuur? Dan heeft de afdeling Onderzoek en Ontwikkeling van de directie Geodesie van het Kadaster een uitda gende baan als wetenschappelijk hoofdmedewerker voor u tegen een beloning van maximaal 7.281 ,- bruto per maand (schaal 12) met als standplaats Apeldoorn. Het Kadaster Het Kadaster is een modern, dienstverlenend bedrijf dat zich beweegt op een drietal taakgebieden: 1. de registratie en informatieverstrekking betref fende het vastgoed in Nederland; 2. het verlenen van bijstand bij landinrichtingswerk zaamheden van het Ministerie van Landbouw; 3. het ondersteunen van de Minister van VROM als coördinerend bewindspersoon voor de vastgoedin formatie. Voor de uitvoering van haar taken beschikt het Kadaster over vijftien regionale vestigingen, on dersteund door een hoofddirectie te Apeldoorn. Bij de hoofddirectie van het Kadaster in Apeldoorn zorgt de directie Geodesie voor de beleidsontwikke ling op het gebied van de landmeetkunde en kaart vervaardiging. De afdeling Onderzoek en Ontwikke ling neemt daarbij de benodigde Research Deve lopment voor haar rekening. Informatie/sollicitatie Inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer ir. H. Velsink, telefoon (055) 28 52 16. Uw sollicitatie kunt u binnen 10 dagen en onder vermelding van vacaturenum mer K030-017/9980 zenden aan het hoofd van het bureau Personeelszaken Hoofddirectie, de heer B. Wilpshof, Postbus 9046, 7300 GH Apeldoorn. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. VROM wil meer vrouwen, leden van etnische minder heidsgroepen en gehandicapten in dienst nemen. Zij worden met nadruk uitgenodigd te solliciteren en zullen de voorkeur genieten, indien zij voldoen aan de gestelde functie-eisen en/of het gestelde functie profiel. I I I I I I I I I Bij het ministerie van VROM werken rond de 8000 mede werkers die direct of indirect betrokken zijn bij de bewoon baarheid en leefbaarheid van ons land. Voorat het Directo raat-Generaal van de Volkshuisvesting, dat van Milieube heer en de Rijksplanologische Dienst zijn op deze terreinen actief. De Rijksgebouwendienst is verantwoordelijk voorde huisvesting van de Rijksoverheid, terwijl het Kadaster de vastgoedinformatie in ons land beheert. Deze vijf diensten van VROM worden op beleidsniveau ondersteund dooreen aantal centrale directies. VROM is een overheidsbedrijf met een uitgesproken zakelijke bedrijfsvoering. De beleidson derdelen beschikken over een grote mate van zelfstandig heid, waarbij sturing plaatsvindt vanuit de Centrale Sector. 186 NGT GEODESIA 90 - 4

(NGT) Geodesia | 1990 | | pagina 26