Dynamische HTS-er landmeetkunde Gemeente Schiedam 4SÖ83 Gemeentewerken Schiedam: Functie-informatie: Gevraagd: Functie-eisen: Salaris: De Dienst Gemeentewerken is een multi-functionele organisatie waarin zijn onderge bracht de sektoren: Volkshuisvesting/Bouwkunde, Grondbedrijf, Plantsoenen c.a., Stadsontwikkeling, Bouw- en Woningtoezicht, Civiele Werken, Administratieve en Economische Zaken en de stafafdelingen Directie-Secretariaat en Personeel en Orga nisatie. De Dienst Gemeentewerken stimuleert en begeleidt de ruimtelijke, sociale en econo mische ontwikkelingsprocessen in Schiedam. Ter ondersteuning van deze aktiviteiten is goed kaartmateriaal en andere vastgoedin formatie noodzakelijk. Dit materiaal komt tot stand bij de afdeling Landmeten. Voor deze afdeling vraagt de dienst op korte termijn een: Chef van de afdeling Landmeten (v/m) De afdeling Landmeten maakt deel uit van de hoofdafdeling Grondbedrijf c.a. en bestaat uit 11 medewerkers. De werkzaamheden in de buitendienst geschieden o.a. met zelfregistrerende apparatuur, terwijl de tekenkamer beschikt over een volledig geautomatiseerd tekensysteem. De taak van de afdeling bestaat uit alle voorkomen de landmeetkundige werkzaamheden, zoals de kaartvervaardiging, uitzettingen, hoogtemetingen, kadastrale metingen, deformatiemetingen alsmede tekenwerk ten behoeve van het Grondbedrijf. Daarnaast wordt door de afdeling de leidingregistratie van de gemeente Schiedam bijgehouden. Wij verwachten van de kandidaat dat deze op eigentijdse wijze leiding kan geven aan de medewerkers van de afdeling en het mede begeleiden van de automatisering van de basiskaart ten behoeve van de vastgoedinformatie. Daartoe participeert de chef in verschillende project- en begeleidingsgroepen; tenslotte verwachten wij van de kandidaat een commerciële inslag ten behoeve van het verwerven en beoordelen van opdrachten, zodat de continuïteit in het werk gehandhaafd blijft. - een opleiding H.TS. landmeetkunde of gelijkwaardig; - ervaring op landmeetkundig gebied; - kennis en ervaring op het terrein van geautomatiseerde vastgoedinformatie; - goede contactuele en redactionele eigenschappen; - managementkwaliteiten. - een startsalaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, van maximaal 4.757,- bruto per maand; - een doorgroeimogelijkheid, afhankelijk van inzet en functioneren, naar 5.785,- bruto per maand. Nadere informatie en sollicitatie: Kandidaten wordt verzocht hun sollicitatie binnen 14 da gen te zenden aan de dienst Gemeentewerken, ter attentie van de Stafafdeling Personeel en Organisatie, Postbus 61, 3100 AB Schiedam onder vermelding van vacaturenum mer GW.90.005/GE. Nadere informatie kan worden verkregen bij de stafafdeling Personeel en Organisatie telefoon 010-4260500, toestel 243. NGT GEODESIA 90 - 4 187

(NGT) Geodesia | 1990 | | pagina 27