INFORMATICA ADVISEUR NUTSBEDRIJVEN M/V veenendaal KV&VAN ALPHEN landmeetkundig medewerk(st)er KV Van Aiphen is een zelfstandig informatica adviesbureau Het bureau maakt deel uit van de K+V groep, die gevestigd is in Arnhem en Woerden. Andere onderdelen van de groep omvatten organisatie-advies en interimmanagement. KV Van Alphen bestaat momenteel uit 24 medewerkers; bij de groep werken 45 mensen. KV Van Alphen is succesvol bij het leveren van diensten op de vastgoedinformatiemarkt. Wegens de toename van het aantal opdrachten voor Nutsbedrijven, zoeken wij op korte termijn vrouwen en mannen voor de volgende functie; De adviseur: Adviseert Nutsbedrijven op deskundige wijze. Is in staat een eigen markt te creëren en uit te bouwen. Zorgt ervoor dat afspraken met opdrachtgevers binnen de afgesproken tijd en het budget worden uitgevoerd. Wij verwachten creatieve, enthousiaste, commerciële deskundige mensen met doorzettingsvermogen op minimaal HBO-niveau en met enige jaren ervaring. Geboden wordt een zelfstandige, afwisselende functie in een plezierig werkklimaat en met goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Indien U belangstelling hebt, schrijft U naar ir. L. van Alphen. Voor nadere inlichtingen kunt U bellen (03480) 25151 tijdens kantooruren of (010) 4557980 's avonds. informatica adviseurs Pelmolenlaan 16 3447 GW Woerden Telefoon (03480) 25151 Fax(03480)25296 Bij de sectie Landmeten van de afdeling Stadsontwikkeling van de Dienst Gemeentewerken is vacant de functie van Functie-informatie: De te benoemen medewerk(st)erzal worden belast met: het maken en uitzetten van matenplannen; hoogtemetingen; het vervaardigen van grootschalige kaarten en stadsplattegronden; het registreren van gemeentelijke onroerend goed eigendommen; het verrichten en verwerken van kadastrale metingen; het maken van tekeningen ten behoeve van grondtransacties. Functie-eisen: relevante landmeetkundige opleiding, minimaal MBO-niveau; enige jaren ervaring in dit werk; kennis en zo mogelijk enige ervaring met de vervaardiging van digitaal kaartmateriaal; de bereidheid zich verder te verdiepen in automatiseringssystemen; zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; een flexibele en klantgerichte instelling hebben. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring zal aanstelling kunnen geschieden in schaal 7 of 8. Salarisgrenzen van 1 2672,- tot maximaal I 4144,- bruto per maand (excl. algemene salarisverhoging). Inlichtingen over de functie kunnen worden ingewonnen bij de heer H. van Leuveren, chef sectie Landmeten, tel. 08385-38730. Het beleid van de gemeente Veenendaal is erop gericht meer vrouwen in dienst te nemen. Zij die belangstelling hebben voor deze functie worden nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Sollicitaties dienen binnen tien dagen te worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Veenendaal, Postbus 1100,3900 BC Veenendaal. NGT GEODESIA 90 - 4 189

(NGT) Geodesia | 1990 | | pagina 29