Mapinfo voor desktop analyse van geografische informatie Marketing ere am Mapinfo is een software-pakket voor mapping op Personal Computers. Geografisch georiënteerde gegevens kunnen weergegeven, geanalyseerd en gewijzigd worden met behulp van (ge digitaliseerde) kaarten. Mapinfo bevat een toolbox, Mapcode, die de gebruiker mogelijkheden biedt tot het ontwikke len van applicaties. Mapinfo biedt u de mogelijkhe den voor thema tische analyses. Hierbij worden provincies, gemeenten, post- codegebieden etc. in verschil lende kleuren weergegeven, afhankelijk van de te analyseren variabelen. Bovendien is het mogelijk interactief query's uit te voeren op een onderliggende database (interne of externe database). Met Mapinfo zijn meerdere applicaties ontwikkeld, enkele voorbeelden zijn: marketing, routing, milieu, sociogra fische en demografische toepasingen. Mapinfo wordt in Nederland geleverd door Oasis DSS. Oasis ontwerpt, levert en implemen teert beslissings ondersteunende systemen. Bij deze systemen wordt uitgebreide dienstverlening geboden in de vorm van opleiding en consultancy. Voor meer informatie bel Oasis DSS, dhr. J. Groot, tel. 03402-66336. Mapinfo is tevens geschikt om netwerk analyses uit te voeren. Hierbij kunnen ondermeer wegennetten, waterwegen, stadsplattegronden etc. weergegeven en geanalyseerd worden. ■- prospect - klant (<10) -klant (>10) Decision Support Systems Lekstraat 4 3433 ZB NIEUWEGEIN Tel. 03402 - 66336 196 NGT GEODESIA 90 4

(NGT) Geodesia | 1990 | | pagina 36