all-round landmeter (m/v) Dordrecht, een stad met 108.000 inwoners op een knooppunt van internationaleweg-, rail-en waterwegverbindingen, fungeert tussen Zuid-Holland en Noord-Brabant als zuide lijke poort van de Randstad. De oudste stad van Holland, met zijn karakteristieke havens en monumentale bebouwing in het hart kent ook in de nieuwe wijken een uitstekend woon- en leefklimaat. Naast goede winkelvoorzieningen en ruime recreatiemogelijkheden beschikt Dordrecht als centrum voor het Drechtstedengebied over vrijwel alle denkbare onderwijs-, culturele en gezondheidsvoorzieningen. De afdeling Landmeten en Vastgoed ressorteert onder de sector Civiele Werken van de Dienst Openbare Voorzieningen van de Gemeente Dordrecht. De groep Landmeten van deze afdeling bestaat uit een binnen- en buitendienst. Deze heeft als hoofdtaak: -de assistentie bij kadastrale zaken ten be- -de geautomatiseerde bijhouding van de hoeve van gemeentelijke onroerend goed grootschalige basiskaart van Dordrecht. transacties -de landmeetkundige begeleiding van ste- -de landmeetkundige begeleiding bij de debouwkundige en civieltechnische wer- aanleg van de ondergrondse leidingen in- ken frastructuur. In deze buitendienst bestaat de vacature van: Van de functionaris wordt verwacht dat hij een positieve bijdrage levert aan de beeld vorming over de afdeling. Hij heefteen initiërende taak bij het opstar ten van nieuwe ontwikkelingen en assis teert bij de organisatie van de werkzaamhe den buiten. De kandidaat dient te beschikken over ruime ervaring met de genoemde werk zaamheden en hij beschikt over HBO werk- en denkniveau en heeft affiniteit met automatisering. Het salaris voor deze functie bedraagt af hankelijk van opleiding en ervaring maxi maal 4.258,- per maand (schaal 8). Verdere inlichtingen worden verstrekt door de chef van de afdeling Landmeten en Vast goed, ir. C.W. Nelis tel. 078-116572 of door de groepsleider Landmeten, R. Nijssen tel. 078-116567. Sollicitaties dienen binnen 14 dagen ge richt te worden aan: Dienst Openbare Voorzieningen, chef van de afdeling Landmeten- en Vastgoed, ir. C.W. Nelis, Postbus 318, 3300 AH Dor drecht. Het beleid van de gemeente Dordrecht is er op gericht de samenstelling van het ambtelijk apparaat een afspiegeling te doen zijn van de Dordtse beroepsbevolking. Daarom worden vrouwen en leden van etnische minderheidsgroepen uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Indien zij aan de gestelde functie-eisen voldoen, wordt aan hen de voorkeur gegeven. De gemeente Dordrecht beschikt over beperkte opvangmogelijkheid voor kinderen van personeelsleden, in de leeftijdsgroep van 6 weken tot 4 jaar. NGT GEODESIA 90 - 5 2 33

(NGT) Geodesia | 1990 | | pagina 33