Ministerie van Volkshuisvesting, l^P Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer sectiechef Instrumentele Waarneming (m/v) VROM Hoofddirectie van het Kadaster en de Openbare Registers Directie Rijksdriehoeksmeting, Fotogrammetrie en Automatisering Bureau Fotogrammetrie Het Kadaster is een modern dienstverlenend bedrijf dat zich beweegt op een drietal taakge bieden: 1) de registratie en informatieverstrekking betreffende het vastgoed in Nederland; 2) verlenen van bijstand bij landinrichtings werkzaamheden van het Ministerie van Landbouw; 3) het ondersteunen van de Minister van VROM als coördinerend bewindspersoon voor de vastgoedinformatie. Voor de uitvoering van haar taken beschikt het Kadaster over een vijftiental regionale vestigin gen, ondersteund door een hoofddirectie te Apeldoorn. De jaaromzet bedraagt thans rond 350 miljoen gulden. Daarmee is het Kadaster kostendekkend. Technologische vernieuwingen in de vorm van automatisering van de werkpro cessen worden in hoog tempo doorgevoerd. Het Kadaster heeft een duidelijke strategie voor de toekomst ontwikkeld, waarbij klantgericht heid en bedrijfsmatig werken belangrijke aan dachtspunten zijn. De directie Rijksdriehoeksmeting, Fotogram metrie en Automatisering is het facilitair bedrijf van het Kadaster. In die hoedanigheid staat deze ten dienste van de vestigingen in de pro vincies. De afdeling Fotogrammetrie voert werk zaamheden uit op het gebied van fotogramme trie, kartografie en kaartreproduktie en kent de volgende bureaus: - Verwerving, Consulting en Ontwikkeling; - Planning en Calculatie; - Fotogrammetrie; - Kartografie en Kaartreproduktie. Binnen het bureau Fotogrammetrie bestaat de volgende vacature: Het bureau Fotogrammetrie draagt zorg voor de uitvoering van alle fotogrammetrische werk zaamheden van het Kadaster. Binnen het bureau bestaat een bijzondere aandacht voor een klantgerichte opstelling en voor een con stante kwaliteit van de produkten. Door de toe name van de vraag naar fotogrammetrische produkten heeft het bureau gekozen voor een bedrijfsgerichte aanpak waarbij uitbesteding een belangrijk instrument is om aan deze vraag te voldoen. Op dit moment wordt ongeveer 80% van het werk door middel van uitbesteding gerealiseerd. De sectiechef Instrumentele Waarneming speelt een belangrijke rol in de waarborging van de kwaliteit van de fotogrammetrische produkten. Hij/zij is verantwoordelijk voor: de uitvoering van de kwaliteitscontrole van de uitbestede werkzaamheden; de uitvoering van de instrumentele werkzaam heden die in eigen beheer worden uitgevoerd. Daarnaast levert hij/zij een bijdrage aan onder zoekingen binnen het bureau. De sectiechef geeft leiding aan een tiental ter zake zeer erva ren medewerkers. Voor deze functie zoeken we iemand die vol doet aan de volgende functie-eisen: een HBO-niveau Landmeetkunde; een HBO-opleiding Fotogrammetrie (bijv. ITC- PHM3) of bereid is een dergelijke opleiding te volgen; een ruime en relevante werkervaring; aantoonbare leidinggevende capaciteiten en een bedrijfskundig inzicht; goede contactuele eigenschappen; goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid. In deze functie kunt u maximaal 4.891,- bruto per maand verdienen. Voor deze functie geldt, dat de standplaats Apeldoorn is en dat een psychologisch onder zoek deel kan uitmaken van de selectieproce dure. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heren ir. R.C. Neleman, hoofd van de afde ling Fotogrammetrie, of B. Wilpshof, hoofd bureau Personeelszaken Hoofddirectie, telefoon (055) 28 53 20 resp. 28 53 78. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen en met vermelding van vacature nummer K040-023/34510, richten aan het hoofd bureau Personeelszaken Hoofddirectie, de heer B. Wilpshof, Postbus 90046, 7300 GH Apeldoorn. VROM wil meer vrouwen, leden van etnische minderheidsgroepen en gehandicapten in dienst nemen. Zij worden met nadruk uitgeno digd te solliciteren en zullen de voorkeur genie ten, indien zij voldoen aan de gestelde functie- eisen en/of het gestelde functieprofiel. Bij het ministerie van VROM werken rond de 8000 mede werkers die direct of indirect betrokken zijn bij de bewoonbaarheid en leefbaarheid van ons land. Vooral het Directoraat-Generaal van de Volkshuisvesting, dat van Milieubeheer en de Rijksplanologische Dienst zijn op deze terreinen actief. De Rijksgebouwendienst is verant woordelijk voor de huisvesting van de Rijksoverheid, ter wijl het Kadaster de vastgoedinformatie in ons land beheert. Deze vijf diensten van VROM worden op beleidsniveau ondersteund door een aantal centrale directies. VROM is een overheidsbedrijf met een uitge sproken zakelijke bedrijfsvoering. De beleidsonderdelen beschikken over een grote mate van zelfstandigheid, waarbij sturing plaatsvindt vanuit de Centrale Sector. NGT GEODESIA 90 - 5

(NGT) Geodesia | 1990 | | pagina 35