Meetploegleider m/v Noord ■iYtolland Functie-inhoud: Vereisten: Salaris: Standplaats: Sollicitatieprocedure: Inlichtingen: PROVINCIE ft Dienst Wegen, Verkeer en Vervoer De provinciale organisatie bestaat uit zes diensten, twee ziekenhuizen en twee bedrijven, waar in totaal ongeveer 5600 mensen werken. Vijf diensten - met ongeveer 1300 medewerk(st)ers - vormen samen d,e Algemene Dienst. Dat zijn de Centrale Bestuursdienst, en de diensten Welzijn, Economie en Bestuur, Milieu en Water, Ruimte en Groen en Wegen, Verkeer en Vervoer. Bij de afdeling Nieuwe Werken en Landmeetkundige Zaken van genoemde dienst is op het bureau Landmeet kundige Zaken vakant de funktie (vak.nr. 90-03-44) (arbeidsduur per week in uren: 38). Het bureau bestaat uit een binnen- en een buitendienst waar ca. 20 mensen werkzaam zijn. - voert in samenwerking met veelal twee wisselende meetassistenten diverse metingen uit, zoals: grondslag metingen, detailmetingen, hoogtemetingen, nauwkeu righeidswaterpassingen, deformatiemetingen, peilingen en assen- en grensuitzettingen en uitzetting van grenzen van provinciaal eigendom en hectometrering; - geeft aanwijzingen hoe en wat gemeten/uitgezet dient te worden; - bepaalt per uit te voeren opdracht de volgorde van de werkzaamheden met de coördinator en regelt met de eigenaren en gebruikers de toegang en betreding van terreinen. - middelbare landmeetkundige opleiding, bij voorkeur M.T.S-landmeetkunde of gelijkwaardig; - ruime ervaring in een soortgelijke funktie; - goede contactuele eigenschappen. Honorering max. f 4757,00 bruto per maand. Haarlem. Bij deze procedure, waarvan een psychologisch onder zoek deel kan uit maken, is een vertegenwoordiging van het personeel betrokken. Voor nadere informatie over deze funktie kunt U kontakt opnemen met het hoofd van het bureau Land meetkundige Zaken de heer H.W.J.Weiter (telefoon 023 - 1453 14) of met de heer J.G.ter Haar, personeels- adviseur (telefoon 023 - I 45 I 22). In het kader van het streven van het Provinciaal Bestuur het aantal vrouwen in middelbare- en hogere funkties te vergroten worden vrouwen die aan de gestelde eisen vol doen, verzocht te solliciteren. Sollicitaties kunnen tot 2 weken na publikatie van deze vakature worden gericht aan het Stafbureau Personeels zaken van de Dienst Wegen, Verkeer en Vervoer, Postbus 205, 2050 AE Overveen. NGT GEODESIA 90 - 5

(NGT) Geodesia | 1990 | | pagina 36