Professionals die meer armslag willen krijgen bij ons de ruimte. Sales engineer vastgoed-informatiesystemen Bravenboer Scheers Bravenboer Scheers. Een groeiende organisatie op het gebied van engineer ing, informatica, geodesie en project management. In 1964 opgericht en inmiddels uitgegroeid tot een dynamisch bedrijf met ca. 500 medewerk(st)ers in Almere, Brielle, Deventer, Middelburg, Roosendaal, Spijkenisse, Terneuzen en Zelzate (België). De ontwikkeling voltrekt zich in een hoog tempo. Vandaar onze grote aandacht voor speerpunt activiteiten zoals milieu techniek, informatica en beheer van gebouwen en installaties en infrastruc tuur. Deze innovatie leverde ons de Willem 1 plaquette op. Bravenboer Scheers in lijn met de toekomst. Innovatief en klantgericht, gesteund door een gezonde onder nemingsgeest. Dat is onze manier van werken, die een steeds grotere groep opdrachtgevers sterk aanspreekt. Wij groeien dan ook snel. Als gevolg daarvan willen wij ons team van deskundigen weer zo snel mogelijk uitbreiden met een professional. standplaats centraal in Nederland m/v Uw taak is de verkoop van het Carto 2000 systeem te stimuleren. Carto 2000 is het totaal informatiesysteem van B S, waarbij de topografie is gekoppeld aan een relationele database. Deze interactie tussen kaartmateriaal en gegevensbestanden vormt een unieke basis voor onder meer weg-, riool- en groenbeheer. U verzorgt voorlichtingsbijeenkomsten voor dealers en gebruikers. Uw opdrachtgevers zijn gemeenten, nutsbedrijven, industrieën en anderen die een vastgoedsysteem willen gebruiken. U hebt een HBO-opleiding en kennis van de markt en u bent bekend met vastgoedsystemen. Daarnaast zijn persoonlijkheid en leiding gevende capaciteiten een voorwaarde. Wij gaan ervan uit dat u goede contactuele eigenschappen en sociale vaardigheden bezit. Hier kunt u op rekenen. Bravenboer Scheers heeft een dynamische bedrijfscultuur en een zeer open organisatiestructuur. Carrièrekansen zijn volop aanwezig. Wij hanteren uitstekende arbeidsvoorwaarden, wat o.a. tot uiting komt in de salariëring en de bijkomende emolumenten. Informatie, sollicitatie. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer J. F. Verwilghen, tel.: (01150) 87251Uw brief met CV en vermelding van het vacaturenummer 901501 kunt u richten aan Bravenboer Scheers B.V., Postbus 55,4530 AB Terneuzen. NGT GEODESIA 90 - 5 237

(NGT) Geodesia | 1990 | | pagina 37