tablin ingenieursbureau mabegbv LANDMEETKUNDIGE Australiëlaan 5, 3526 AB Utrecht Vaart N.Z. 28, 9401 GN Assen Wij zijn een onafhankelijk adviesbureau met ongeveer 1 00 medewerkers werkzaam op het gebied van civiele techniek, milieutechniek, landmeten en kartografie. Voor de algehele leiding van de afdeling Landmeten en Kartografie zoeken wij een AFDELINGS DIRECTEUR (M/V). De afdeling verzorgt meet- en tekenwerk voor leidingregistratie en groot schalige basiskaarten, en heeft c.a. 40 medewerkers. Functie-eisen zijn. Voltooide opleiding H.B.O. of T.U. studierichting geodesie Management kwaliteiten en ervaring Goede contactuele eigenschappen Commercieel inzicht Inlichtingen over deze functie kunt u verkrijgen bij Ir. C.Z.J. Pot, telefoon 030-8871 71 Wij willen bevorderen dat meer vrouwen bij ons bureau werken. Daarom worden vrouwen nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Belangstellenden nodigen wij uit hun sollicitatie binnen 1 4 dagen te richten aan: Ingenieursbureau Mabeg b.v. afdeling personeelszaken Postbus 301 5, 3502 GA Utrecht. Tablln Technisch Advlesburo BV is een dochteronderneming van de Siers Groep In Oldenzaal. Tablln Is een bloeiend bedrijf met meer dan 50 Jonge en enthousiaste werknemers, waar goede werksfeer en kwaliteit sterk worden nagestreefd. De activiteiten van Tablln zijn leldingreglstratle, het Inmeten van leidlnggegevens. het uitzetten van aan te leggen trace's, gaslekzoeken, projecties van CAI-netten en advisering op technisch gebied. De opdrachtgevers zijn met name onder nutsbedrijven te vinden. SL_ Voor Tablin zoeken wij een In de functie is hij/zij betrokken bij de verbreding van het gehele activiteitenpakket van Tablin en ven/uit hierbij een belangrijke rol bij het invoeren en uitbouwen van automatisering van leidingregistratie en leidingbeheer en geautomatiseerde data-acquisitie in het veld. Contact met de opdrachtgevers op het gebied van overleg en advies is hierbij belangrijk. Vereisten: - Opleiding HTS landmeetkunde of een gelijkwaardige relevante opleiding - Bij voorkeur enkele jaren ervaring op landmeetkundig gebied - Leidinggevende capaciteiten - Interesse en kennis op het gebied van automatisering van landmeting en leidingregistratie - Brede inzetbaarheid en betrokkenheid bij de activiteiten van Tablin - Goede contactuele vaardigheden Als de vacature in overeenstemming is met uw achtergrond en ambities, nodigen we U graag uit uw sollicitatiebrief met curriculum vitae te sturen naar Tablin Technisch Adviesburo BV t.a.v. de heer G.B.A. Nijmeijer Postbus 121 7570 AC OLDENZAAL 284 NGT GEODESIA 90 - 6

(NGT) Geodesia | 1990 | | pagina 28