DOCENT(E) LANDMETEN bureauchef landmeten v/m gemeente VUGHT Landelijke Middelbare School voor: Bosbouw Cultuurtechniek Milieutechniek MBCS Natuurtechniek vraagt per 20 augustus 1990 een in een volledige functie. Taak: Het verzorgen van theorie- en praktische lessen in landmeten, waterpassen en kaar teren; Het begeleiden van buitenprojekten cul tuurtechniek. Vereist: Opleiding op HBO niveau; Praktische ervaring met landmeetkundige technieken; Belangstelling voor praktisch ingestelde jonge mensen; Kunnen werken in teamverband; Bereidheid tot het volgen van een pedago- gisch-didactische cursus. Gewenst: Ervaring op het gebied van automatische gegevensverwerking; Belangstelling voor GIS-systemen; Belangstelling voor ontwikkelingen in het vakgebied. Salaris volgens Rijksregeling tot een maxi mum van schaal 11 Informatie: De MBCS zal op korte termijn fuseren met enkele middelbare en lagere agrarische scho len in een Agrarisch Opleidings Centrum. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer W. H. Kempen (tel. school: 085- 695609; tel. thuis: 08360-30902). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: S. Knols, directeur Middelbare Bosbouw en Cultuurtechnische School, Postbus 9001, 6880 GB Velp, binnen 10 dagen na verschij nen van dit blad. De ambtelijke organisatie van de gemeente Vught met bijna 24.000 inwoners is samen gesteld uit vier hoofdafdelingen, te weten Burgerzaken, Ruimtelijke Ordening en Openbare Werken, Personeel en Organisatie en Financiën. Bij de afdeling Weg en Werken van de hoofd afdeling Ruimtelijke Ordening en Openbare Werken is plaats voor een in volledig dienstverband (40 uur per week inclusief ADV) (vacaturenummer 2-11-90) Functie-informatie - Het ontwikkelen en het onderhouden van een digitaal topografisch bestand. - Het vervaardigen van speciale producten vanuit het digitaal topografisch bestand. - Het vervaardigen van matenplannen. - Het technisch voorbereiden van onroerend goed-transacties en ingebruikgevingen. - Het voorbereiden en uitvoeren van meetopdrachten. - Het zorgdragen voor de landmeetkundige inbreng in de gemeentelijke vastgoed informatievoorziening. - Het toetsen van ontwerpen/bouwplannen op kartografische maatvoering. Functie-eisen - Opleiding HTS landmeetkunde of een gelijk waardige opleiding. - Ervaring met bovengenoemde werkzaamheden is vereist en ervaring op het gebied van auto matisering is zeer gewenst. - Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden. - Leidinggevende kwaliteiten en zo mogelijk ervaring met leidinggeven. Salaris en rechtspositie Afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd bedraagt het salaris bij aanstelling in beginsel maximaal f. 4.757,- (niveau IX) bruto per maand. Een verdere groei tot de functierang niveau X behoort tot de mogelijkheden. Bij zeer geschikte kandidaten kan bij aanstelling reeds plaatsing in de functierang geschieden. De bij gemeenten gebruikelijke rechtspositie regelingen zijn ook in Vught van toepassing. Inlichtingen Nadere informatie over deze functie wordt verstrekt door de heer J. Biezen, chef van de afdeling Weg en Werken, telefoon 073- 579001 toestel 343. Belangstellenden worden uitgenodigd om binnen één week een sollicitatieformulier aan te vragen bij de hoofdafdeling Personeel en Organisatie, telefoon 073-579001toestel 151 of schriftelijk: Postbus 10.100, 5260 GA Vught, onder ver melding van het vacaturenummer. Bij voldoen aan de functie-eisen en bij gelijke geschiktheid wordt aan personen uit onderver tegenwoordigde groepen de voorkeur gegeven. Zij worden uitdrukkelijk verzocht om te solliciteren. 28g NGT GEODESIA 90 - 6

(NGT) Geodesia | 1990 | | pagina 30