Gemeente Uitdagend werk in een aantrekkelijke stad. medewerker technisch beheerder digitaal bestand* Maastricht nnn Dienst Publieke Werken en Sport Maastricht behoort met circa 115.000 inwoners tot de grotere steden in Nederland. Het is de oudste stad van het land, maar ook een vitale stad met ambities. Maastricht ontwikkelt zich momenteel tot de vooruitgeschoven post van Nederland richting Midden en Zuid-Europa. Zo'n stad vraagt een fle xibele gemeentelijke organisatie die hoge kwaliteit nastreeft. Een actieve, klantgerichte instelling met een nieuwe stijl, die ambtenaren van hoog tot laag uitdaagt om zelf verantwoordelijkheden te nemen en creatief te werk te gaan. De dienst Publieke Werken en Sport heeft een personeelsformatie van circa 285 medewerk(st)ers en is verantwoordelijk voor een optimaal onderhoud en beheer van de openbare ruimten in de stad. De afdeling Vastgoedregistratie en Kartografie is ondergebracht bij de dienst Publieke Werken en Sport en telt momenteel 12,5 formatieplaatsen. De afdeling is verdeeld over de sectoren Vastgoedregistratie en Kartografie en beschikt over een di gitaal topografisch bestand van de gehele gemeente. Er wordt gewerkt met Intergraph-apparatuur. Voor de sector Kartografie wordt gevraagd: (vac.nr. 0293) Functie-inhoud: het uitvoeren van alle werkzaamheden betreffende het in stand houden van het digitaal topogra fisch bestand, onder andere de mutatieverwerking en naverkenning; het vervaardigen van produkten uit dit bestand; het converteren van bestaand analoog kaartmateriaal naar het digitaal topografisch bestand; het technisch beheer over de aanwezige apparatuur, software en bestanden binnen de sector. Functie-eisen: M.T.S.-landmeetkunde; gerichte studie op het gebied van informatica en/of grafische gegevensverwerking; uitstekende contactuele eigenschappen. Salaris: het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring met een maximale doorgroei tot salarisschaal 7 (max. 3.736,-). Inlichtingen: nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van de afdeling Vastgoedregistratie en Kartografie, de heer J. Wessels, tel. 043-292435. Algemeen: sollicitaties, voorzien van een persoonlijke visie op de invulling van de functie, binnen 14 dagen zen den aan de Stafdirecteur Personeel en Organisatie, Postbus 1992,6201 BZ Maastricht. In de linker bovenhoek van zowel de sollicitatiebrief als de enveloppe graag het vacaturenummer vermelden. Een psychologisch onderzoek kan en een medisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectiepro cedure. Binnen de gemeentelijke organisatie zijn vrouwen aanzienlijk ondervertegenwoordigd. Gelet hierop zal bij de vacaturevervulling bij gelijke geschiktheid de voorkeur worden gegeven aan vrouwen. Mogelijkheden voor kinderopvang zijn aanwezig. 288 NGT GEODESIA 90 - 6

(NGT) Geodesia | 1990 | | pagina 32