chef landmeten LEI DEN monumentale stad met toekomst I fb n;D 0: /A De universiteitsstad Leiden is één van de grotere gemeen ten in ons land en telt ca. 110.000 inwoners. Binnen de Randstad vervult Leiden een belangrijke rol op bet gebied van onderwijs, gezondheidszorg, cultuur en economie. Er zijn goede ver bindingen met de omliggende grote steden, waardoor Leiden ook een gezond onder nemersklimaat kent. De vrijwel geheel gerestau reerde binnenstad heelt nog het authentieke karakter van weleer. Toch is Leiden in elk opzicht ingesteld op de jaren '90. Historie en toekomst vormen er één geheel. Van oudsher heeft de sleutel stad aan ieder de ruimte ge boden om zichzelf te kunnen zijn, ongeacht aard, cultuur of nationaliteit. En ook nu nog is iedereen welkom. De Directie Civiele Werken van de gemeente Leiden is, behoudens cen trale ondersteuning, organisatorisch onderverdeeld in 5 operationele af delingen, te weten: Bestratingen (BSTR), Rioleringen, Waterwerken en Werktuigbouw (RWW), te zamen ook wel genoemd het aannemers bedrijf, en de afdelingen Voor bereiding Wegen en Rioleringen (WR), Nieuwbouw Bruggen en Waterwerken (NBr) en Landmeten (LM), gezamenlijk werkend als ingenieursbureau. De afdeling Landmeten is dienst verlenend ten behoeve van de eigen Directie, andere gemeentelijke Direc ties en voor particulieren, en levert daartoe produktgerichte (vastgoed-) informatie. Gegeven de groeiende vraag naar deze informatie en het bezitten van een (verder uit te bouwen) basisregistratie-vastgoed, heeft de afdeling Landmeten een initiërende taak. Totaal omvat de Directie Civiele Werken 140 medewerkers. Bij de afdeling Landmeten die bestaat uit 10 medewerkers, is ontstaan de vacature (36 uur per week) F unctie-inhoud: - vakinhoudelijk leiding geven aan de medewerkers, - stimuleren van deze medewerkers tot het leveren van kwalitatief hoogstaande produkten, - zorgdragen voor een optimale bedrijfsvoering van de afdeling, waarbij informatisering en auto matisering een grote rol spelen, - het met behulp van een onlangs uitgebreid interactief grafisch ontwerp- en beheerssysteem rich ting geven aan de voorziening in de informatiebehoeften van interne en externe gebruikers (ontwerpers, beheerders). Vereist: - niveau HTS-landmeten, - leidinggevende capaciteiten en ervaring, - ervaring met en visie op de ontwikkeling van vastgoedinfor matievoorziening in de ruimste zin des woords, - grote mate van zelfstandigheid en het binnen de gestelde kaders ontwikkelen van eigen initiatief, - goede contactuele eigenschappen. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring bedraagt het salaris voor deze functie maximaal 6040, bruto per maand (overeenkomend met schaal 11 bij een 36-urige werk week). Bij gebleken geschiktheid is uitloop niet uitgesloten. Nadere inlichtingen over deze func tie kunnen telefonisch worden in gewonnen bij de heer ing. J.P. Groot, plaatsvervangend hoofd van de directie Civiele Werken (071-254615). Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Aangezien vrouwen en vertegenwoordigers van etnische groeperingen in functies als deze ondervertegenwoordigd zijn, genie ten zij voorrang. Selectie zal derhalve in eerste in stantie plaatsvinden onder kandida ten uit deze doelgroepen, voor zover zij aan de gestelde eisen voldoen. Bedoelde kandidaten wordt daarom uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na verschijning van dit blad richten aan de directie Personeel en Organisatie, postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van vaca turenummer 90.041. NGT GEODESIA 90 - 6 2 91

(NGT) Geodesia | 1990 | | pagina 35