gemeente amstelveen landmeetkundig medewerker tekenkamer m/v Illlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll 99999 Amstelveen is een gemeente met zo'n 70.000 inwoners, ruim 30.000 mensen vinden er hun arbeidsplaats. Onze stad is gelegen in de bedrijvige noordvleugel van de randstad en neemt daarin volop deel aan de jongste ontwikkelingen. Al met al is er sprake van een aantrekkelijk woon- en werkmilieu. Op het gebied van wonen, werken, verkeer en recreëren doen zich momenteel tal van ontwikkelingen voor. Het gaat hierbij niet alleen om de bestaande stad maar ook om grote uitbreidingen in Amstelveen. Bij de ontwikkeling van plannen wordt veelal projectmatig en sterk marktgericht gewerkt. De Dienst Openbare Werken is hier mede veranwoordelijk voor en kent 5 hoofdafdelingen: Stadsontwikkeling, Volkshuisvesting, Algemene Zaken, Bouw- en Woningtoe zicht en Technisch Beheer. Het personeelsbestand van de dienst bedraagt thans 200 medewerkers. Een in 1988 gestart organisatie vernieuwingsproces is grotendeels afgerond. Thans is de volgende functie vacant herhaalde oproep Algemene Zaken, afdeling Landmeten DOW 90/26 gemiddeld 38 uur per week Algemene informatie: De afdeling Landmeten maakt deel uit van de hoofd afdeling Algemene Zaken. Het aantal formatieplaatsen bedraagt negen. Een deel van de werkzaamheden op het gebied van de kaartvervaardiging wordt uitbe steed. De afdeling heeft een belangrijke functie bij de voorbereiding van de verdere ontwikkeling en recon structie van de stad. Tot de afdelingstaken behoren: - maken en uitzetten van matenplannen; - hoogtemetingen; - vervaardigen van grootschalige kaarten en stads plattegronden; - verrichten van gemeentelijke onroerend goed eigen dommen; - verrichten en verwerken van kadastrale metingen; - maken van tekeningen ten behoeve van grond- transacties. Automatisering speelt bij het verrichten van deze taken een belangrijke rol. Er wordt gewerkt met Intergraph apparatuur. Functie-informatie: Als landmeetkundig medewerker wordt van u ver wacht, dat u een belangrijke bijdrage levert aan de opbouw en het onderhoud van het digitale topogra fische bestand. Hiernaast wordt u belast met het maken van grondaan- en verkooptekeningen, het plotten van grafische bestanden, het verwerken van kadastrale metingen en overige voorkomende land meetkundige werkzaamheden. Functie-eisen: - M.T.S.-landmeten of daaraan gelijkwaardig niveau; - kennis en zo mogelijk enige ervaring met de vervaar diging van digitaal kaartmateriaal; - de bereidheid zich verder te verdiepen in automatise ringssystemen; - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; - een flexibile en klantgerichte instelling hebben; - kennis van de werkwijze van het Kadaster strekt tot aanbeveling. Hoewel de voorkeur uitgaat naar kandidaten met enige ervaring met bovengenoemde werkzaamheden, kunnen degenen die dit jaar afstuderen ook sollicite ren. Salaris: Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt maximaal 3.736,(salarisschaal 7). Overige informatie/inlichtingen: Onze organisatie kent een goed arbeidsvoorwaarden pakket. De gemeente Amstelveen streeft ernaar meer vrouwen in dienst te nemen. Zij worden nadrukkelijk verzocht te solliciteren. In principe is de mogelijkheid voor kinderopvang aanwezig. Nadere inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van de afdeling, de heer ing. H. van Steenis, telefoon 020-5404251 (kantoor) of 03240-49207 (privé). Sollicitaties: Belangstellenden voor deze functie kunnen tot 6 augustus 1990 hun sollicitatie richten aan de heer K.Th. Westerhuis, coördinator Personeelszaken en Organisatie DOW, Postbus 135, 1180 AC Amstelveen onder vermelding van het vacaturenummer in de linkerbovenhoek van de brief en enveloppe. 340 NGT GEODESIA 90 - 7/8

(NGT) Geodesia | 1990 | | pagina 36