Cuna, kwaliteit om kennis mee te maken [Kopen ut leasen] cunainternationalb. v. Gemeente Dongen LANDMETER (M/V) I I I RotterHamseHijli 2,3112 BA SchieUamMOIO-4151788 1990-1 Spath, Technik und Umwelt. Degenhardt, Herstellung synthetischer Gelandebilder. Schrama, Oskam, Rummel, Geodatische Aspekte bei der Verarbeitung von Satellitenaltimetriedaten. Sixel, Zum Prisma- toid in Dürers „Melancholie". Somogyi, Zavoti, Die Anwendung der Lp-Norm-Schatzung für ahnlichkeitstransformationen. 1990-2 Benning, Scholz, Modell und Realisierung der Kartenhomogenisie- rung mit Hilfe strenger Ausgleichungstechniken. Crosilla, Russo, Singular Gauss-Markov model: Equivalence between addition of infi nitely weighted pseudo observations and R- (or S-)transformations. Ingwersen, Rickert, Neue Trassierungstechnik für Nahverkehrs- bahnen. Kanngieser, Kertscher, Vollmer, Ein detailliertes Modell zur Bestimmung des Lage-einflusse bei der Verkehrswertermittlung bebauter Grundstücke. 1990-3 Brandstatter, Die Lage-unsicherheit symmetrisch angeschlossener Quasipolygone. Scherer, Kranich, Prenting, Konzept und Realisie rung eines mikroprozessorgesteuerten automatischen Horizonts. Wieser, Bedarfsanalyse für ein kommunales Informationssystem. Zigiang, Comparison of the Variance between L, and L2 Estimation. I International Journal of Geographical Information Systems 1989-1 Mark, Lauzon, Cebrian, A review of quadtree-based strategies for interfacing coverage data with digital elevation models in grid form. Jones, Data structures for three-dimensional spatial information systems in geology. Vrana, Historical data as an explicit component of land information systems. Jian-Kang Wu, Tao Chen, Li Yang, QPF. A versatile query language for a knowledge-based geogra phical information system. Angus-Leppan, The Thailand Land Titling Project. First steps in a parcel-based LIS. Lowell, Astroth, Vegetative succession and controlled fire in a glades ecosystem. A geographical information system approach. Drummond, Bosma, A review of low- cost scanners. Cuna levert professionele portofoons voor alle toepassingen. PTT en KSR goedgekeurd. Perfecte techniek, unieke service en uitstekende prijs/prestatie verhouding. De PFM-1200 is een complete 12-kanaals systhesised portofoon vanaf 995,- excl. b.t.w. Levering uit voorraad en mogelijkheden tot huren. Wij willen graag vrijblijvend informatie over: mobilofoons huurmogeli|kheden portofoons (s.v.p. het gewenste aankruisen) Bedrijf/Instelling Ter attentie van Adres Postcode/Plaats Telefoon Dongen in Midden Brabant telt ruim 21.000 inwoners. De plaats staat bekend als bedrijvig en gastvrij. De ge meente Dongen heelt een or ganisatievorm waarin 3 secto ren en 2 ondersteunende afdelingen een productge- richte werkwijze nastreven. Het gemeentelijk beleid is er op gericht, bij gelijke geschiktheid, de voorkeur te geven aan vrouwen en schoolverlaters. Voor de afdeling Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening (VRO), sectie Vastgoedinformatie en Landmeten, van de sector Wonen zijn wij op zoek naar een: Uw positie Bij de afdeling VRO zijn naast de vastgoedinformatie en land meten ook de beleidsterreinen volkshuisvesting, ruimtelijke or dening, stedebouw, grondzaken en bouw- en woningtoezicht ondergebracht, In de functie van landmeter wordt u belast met het leidingge ven aan een meetploeg, waarbij u voornamelijk in de buiten dienst werkzaam zal zijn, Uw taak U verricht met de onder uw leiding vallende meetploeg alle landmeetkundige werkzaamheden voor de gemeente Dongen en een tweetal buurgemeenten. U zult worden belast met het in stand houden en verdichten van het net van meetkundige grondslagpunten, met metingen t.b.v. de Grootschalige Basis- kaart en het uitzetten en aangeven van: assen van wegen, nuts voorzieningen, kavelgrenzen etc. in nieuwbouwplannen. Verder wordt van u verwacht dat u metingen verricht en berekeningen opstelt t.b.v. civieltechnische werken en diverse waterpasme tingen verricht, Daarnaast kunt u in voorkomende gevallen in gezet worden bij reken- en tekenwerkzaamheden. Uw profiel U bent een vrouw of man met actuele kennis van bovenge noemde taakgebieden, U hebt kennis verkregen door een afgeronde MTS-landmeetkundige opleiding, U hebt werkerva ring opgedaan in dit vakgebied en u beschikt over leidingge vende capaciteiten. Het is verder een pre indien u beschikt over kennis van en/of ervaring hebt met geautomatiseerde meetsystemen. U beschikt over uitstekende contactuele vaardigheden en u bent in staat zelfstandig te werken. U bent in het bezit van een rijbewijs B. Uw arbeidsvoorwaarden Wij bieden u naast een aantrekkelijke functie en de gebruike lijke secundaire arbeidsvoorwaarden een salaris van maximaal 48.000,- bruto per jaar (schaal 7), Uw reacties Informatie over deze functie wordt u met plezier verstrekt door het hoofd van de afdeling VRO, de heer drs. J.G.F, van der Reijt of de coördinator Vastgoedinformatie en Landmeten, de heer ing, H.W, ten Hagen, tel,nr. 01623-83200 tst. 320 resp. 330. Uw sollicitatie kunt u schriftelijk richten aan Burgemeester en Wethouders van Dongen, Postbus 10,153,5100 GE DONGEN, met vermelding op de enveloppe "solLVRO/vl,", De sollicitatietermijn sluit 14 dagen na het verschijnen van dit blad. NGT GEODESIA 90 - 9 399

(NGT) Geodesia | 1990 | | pagina 39