Chef Binnendienst Functie-eisen Civiele Infrastructuur is één van de 21 zelfstandig opere rende sectoren van DHV Raadgevend Ingenieursbureau BV. DHV is wereldwijd actief als consultant op uiteen lopende terreinen, als stedelijke ontwikkeling, plattelands ontwikkeling, milieu, water, infrastructuur en bouw. De dienstverlening loopt van technische adviezen en oplossingen voor bestuurlijke, financiële, sociale en juridische problemen tot en met de volledige uitvoering van complexe projecten. DHV telt circa 1.200 medewerkers. Dit aantal zal de komende jaren fors stijgen. Deze groei kunnen wij realiseren door de uitbouw van onze Europese activitei ten en een verdere versteviging van onze posities in Nederland en de ontwikkelingslanden. De sfeer bij DHV is professioneel èn informeel. Werken bij DHV betekent bovendien, werken bij een vooraanstaand adviesbureau waar kennis, samen werking op vele technische terreinen, toekomstvisie, ruime opleidingsmogelijkheden en een gezonde finan ciële basis sleutelbegrippen zijn. Waar inventiviteit, creativiteit en prestaties worden vertaald in honorering en loopbaanperspectieven. De sector Civiele Infrastructuur bevat de disciplines wegen, waterbouw, riolering, groenvoorziening en geodesie, die zijn gebundeld in een aantal advies- en produktiegroepen. Voor de afdeling Landmeten en Kartografie zoeken wij een chef Binnendienst. Uw functie U heeft de opleiding HTS-Landmeten, bezit mini maal 5 jaar ervaring binnen het genoemde vak gebied en u heeft affiniteit voor automatisering. U beschikt over leidinggevende capaciteiten en kunt goed samenwerken. informatie/soiiicitatie Uw voornaamste taken zijn: begeleiden van de ontwikkeling en het onderhoud van software opzetten van procedures voor kwaliteitsborging begeleiden van binnendienstmedewerkers met betrekking tot de voortgang van projecten en het bewaken van de kwaliteit optreden als projectleider, waarbij u zorgdraagt voor de algemene coördinatie voor specifieke binnendienstprojecten. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer ing. T.E. Houterman, telefoon 033-683288. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u (m/v) binnen 14 dagen richten aan de afdeling Personeel en Organisatie, t.a.v. de heer D. Veldman, op onder staand adres. I3HV DHV Raadgevend Ingenieursbureau BV, Laan 1914, Postbus 85, 3800 AB Amersfoort Ud Orde vul Nederlandse 402 NGT GEODESIA 90 -

(NGT) Geodesia | 1990 | | pagina 42