Technisch Medewerker Grondzaken (m/v) De gemeente Groesbeek telt ruim 18.250 inwoners en ligt even ten zuiden van Nijmegen. Vele hectaren bossen, heuvels en natuurgebieden karakteriseren de omgeving en hebben Groesbeek gemaakt tot een schitterende toeristische verblijfplaats. Naast veel natuurschoon kent Groesbeek een rijk verenigingsleven, zijn er volop mogelijkheden tot sportieve recreatie en interessante bezienswaardigheden, waaronder drie musea. Het bureau Volkshuisvesting en Planologie, een onderdeel van de afdeling Ruimtelijke Ontwikkeling en Beheer, is onder meer belast met de technische en de administratief- juridische aspecten van planontwikkeling en grondzaken. Voor dit bureau zoeken wij een UW WERKZAAMHEDEN UW PROFIEL U verricht en begeleidt landmeetkundig en Voor deze functie vragen wij van u MTS- karteringswerk. U verzorgt het kadaster en Landmeetkunde of een gelijkwaardige geeft het publiek informatie. U bent belast opleiding. met het opstellen en bijhouden van de U bezit het makelaarsdiploma N.B.M. of gemeentelijke eigendomsadministratie. Bij bent bereid hiervoor te gaan studeren, onderhandelingen voor grondverwerving Onontbeerlijk zijn verder enige jaren wordt u ingezet. U vervaardigt aan- ervaring, goede contactuele en redactionele en verkooptekeningen. Tenslotte verricht u eigenschappen en kunnen werken in team- ondersteunend meet- en tekenwerk voor het verband, ontwikkelen van plannen en beheer. ONS AANBOD Afhankelijk van leeftijd en ervaring bedraagt het salaris vooralsnog maximaal f. 3.736, (niveau 7) bruto per maand. Het definitieve niveau van de functies zal binnenkort worden vastgesteld. INFORMATIE EN SOLLICITATIE Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer H.P.H. van Boxtel, hoofd van de afdeling of de heer A. den Boer, chef bureau Volkshuisvesting en Planologie. Telefoon 08891-75154. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u - binnen 10 dagen en met vermelding van vacaturenummer ROB/116 in de linkerbovenhoek van de enveloppe - richten aan het college van Burgemeester en Wethouders, t.a.v. de stafafdeling Personeel en Organisatie, Postbus 20, 6560 AA Groesbeek. Wij nodigen vrouwen, leden van etnische minderheden en gehandicapten met nadruk uit te reageren.

(NGT) Geodesia | 1990 | | pagina 43